Hirdető összes ingatlan hirdetése (42 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 42 db
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (64677576)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-Kertvárosban, az Enyezd úton, jó állapotú, 51 nm-es, 2 különnyíló szobás, erkélyes, részben bútorozott és gépesített, 4/4....
42 900 000 HUF
841 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (19352913)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Pécsett, Papkert városrészben, 3 szintes, 230 nm-es, 5+2 félszobás, jó állapotban lévő, különálló családi ház eladó. A ház 3 ...
149 000 000 HUF
647 826 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi egyéb telek hirdetés (51437699)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: n/a
Pécs-Újhegy alsó, keleti részén, a Deák Ferenc utcában, belterületi, összközműves, 647 nm-es, sík telek eladó. Közművek a tel...
8 500 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi ikerház hirdetés (92434374)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 582 m2
Szobaszám: 4
Pécs-Mecsekoldalban, Felsőgyükés, csendes, erdőközeli részén, új építésű, exkluzív, örökpanorámás, ikerházak eladóak. A házak...
199 000 000 HUF
1 326 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (46744977)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-Mecsekoldal egyik legnépszerűbb részén, közel a belvároshoz, új építésű, exkluzív, örökpanorámás, társasházi lakások eladó...
141 900 000 HUF
2 027 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (36549394)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
113 900 000 HUF
2 033 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb telek hirdetés (63495293)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3419 m2
Szobaszám: n/a
Pécsett, a Felsőmakár Dűlő elején, közel a Tiborc utcához, könnyen megközelíthető részen, 3419 nm-es, összközműves, panorámás t...
34 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyedi garázs hirdetés (58574694)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pécs belvárosának határán, az Ágoston Tér alatt, az Alsóhavi utcában, társasház teremgarázsában, 12 nm-es autóbeállóhely eladó....
5 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (36888434)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-belváros határán, a Köztársaság Téren, átlagos állapotú, 3/mélyföldszinti, 94 nm-es, 3 szobás tégla lakás eladó. A lépcső...
64 900 000 HUF
690 425 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orfűi egyéb lakás hirdetés (94232954)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécstől 15km-re, Orfűn, a Pécsi tó mellett, a Dollár utca elején, 32 nm-es, 2 szobás, szép állapotú, panorámás kilátással és sa...
49 500 000 HUF
1 546 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (35793322)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: 1467 m2
Szobaszám: 6
Pécs-Postavölgyben, újszerű állapotú, 262 nm-es, kétszintes, nappali + 5 hálószobás családi ház eladó. A ház két szintes, a f...
155 000 000 HUF
824 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarszéki egyéb telek hirdetés (46371792)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2462 m2
Szobaszám: n/a
Magyarszék újszerű részén, az Erdőalja utca szélén, 2462 nm-es, belterületi, építési telek eladó. Hangulatos, természetközeli ...
12 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarhertelendi egyéb telek hirdetés (47865355)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 571 m2
Szobaszám: n/a
Magyarhertelenden, a fürdőtől 700 méterre, csendes, nyugodt utcában, 571 nm-es belterületi telek, építési engedéllyel eladó. a ...
7 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (31616195)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 216 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pécs-belvárosában, a Búza Téren, 216 nm-es, frissen felújított üzlethelyiség/raktár eladó. Az ingatlan 4 egymásba nyíló helyi...
30 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (97564328)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécsett a Magyarürögi út mellett, a Lajkó Közben, kétszintes, 87 nm-es, különálló családi ház eladó. Az alsó szinten préselő,...
33 900 000 HUF
389 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi családi ház hirdetés (44478943)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 4
Kozármisleny Újtelep részén, a Malomrét utcában újépítésű családi házak saját kertkapcsolattal eladóak. A lakótér belső két s...
109 000 000 HUF
778 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siklósi egyéb lakás hirdetés (29765449)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Siklóson újépítésű, modern társasházi lakások eladóak. A lakóparkban 4 társasház épül, mindegyikben 6 lakás lesz kialakítva. ...
54 400 000 HUF
922 033 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (81932344)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 257 m2
Telekterület: 1119 m2
Szobaszám: 4
Pécs-Egyetemvárosban, a Tiborc utcában, egyszintes, különálló családi ház eladó. A ház összesen 257 nm, a lakótér 131 nm, az ...
104 900 000 HUF
408 171 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyedi garázs hirdetés (72881857)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pécs-Ledinán, a Zsolnay Negyed mellett, az Endre utcai elején, jó állapotú, 16, 9 nm-es garázs eladó. Pécs-Ledinán, a Zsolnay...
7 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (74323383)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiváló befektetési lehetőség Pécs-belvárosában. Pécs-belvárosában, központi helyen, a Forrás Üzletház földszintjén, 24 nm-es ü...
16 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal