Hirdető összes ingatlan hirdetése (44 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 44 db
Kiadó Gárdonyi családi ház hirdetés (29796298)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Bvh-003048. Velencei tó mellett, Agárdon felújított állapotú, kétszintes önálló családi ház hosszútávra, 2026. 08. 01 Től kiadó...
359 130 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (38894814)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
L-004834. Egyedi hangulatú, tégla lakás eladó, a köfém lakótelep közelében, saját tárolóval. A lakás egy 3 szintes, csendes t...
29 000 000 HUF
1 035 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Kiadó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (58493583)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bl-004835. Belváros szélén, a központtól 5 percre, a Prohászka úton, bútor és gépesítés nélküli, egymásból nyíló, 2 szobás erké...
170 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (91447743)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bl-002204. Zrínyi utcában, családi háznál, teljesen külön bejáratú, 48 nm-es, felújított, egy szoba, előtér, konyha, fürdő + wc...
120 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári csúsztatott zsalus lakás hirdetés (94942449)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
L-004821. Mészöly Géza utcában a belvárostól 5 perc sétára, frekventált és közkedvelt helyen, 3. emeleti, csúsztatott zsalus ép...
51 000 000 HUF
927 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (23952677)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
L-004816 Horváth István utcában, a vasútállomástól 10 perc sétára, frekventált és közkedvelt helyen, 3. emeleti 54 nm-es, ameri...
69 900 000 HUF
1 294 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (85529322)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
L-004755. Horváth István utcában, a vasútállomástól 10 perc sétára, frekventált és közkedvelt helyen, 2. emeleti 36 nm-es, amer...
49 900 000 HUF
1 386 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (43716457)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bl-003428. Palotavárosban felújított 3 külön szobás, 2. emeleti, gépesített (hűtő, mosógép van) bútorozott, klimatizált, erkély...
180 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (44453994)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Bl-004033 Történelmi Belvárosban (Fő utcán), frekventált helyen, társasházban első emeleti, 65 nm-es, nappali + 2 szobás + kony...
240 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (84536373)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Bl-004798. Jancsár utcai, helyi járatos buszmegálló közelében, 1 emeleti (tetőtér) amerikai konyhás nappali + 3 szoba elosztású...
275 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (52245255)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bl-004803. Széna téren 4. emeleti, 55 nm-es, 2 szobás, bútor nélküli, részben gépesített (mosógép van), erkélyes, központi fűté...
170 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (79756356)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
L-004784 Központi elhelyezkedésű, felújítandó téglalakás eladó! Eladásra kínálunk egy felújítandó, első emeleti, 53 nm-es tég...
42 900 000 HUF
809 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (32755665)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
L-004781. Történelmi belváros közelében, műemlék jellegű épületben eladó egy 1. emeleti, 44 nm-es, erkélyes, klimatizált, nappa...
57 200 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (94395634)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Bl-004026. Öreghegyen, társasházban minőségi, modern, világos, tágas lakás, részben bútorozva, részben gépesítve, terasszal, a ...
350 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (82273151)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Bl-003375. Belvárosban, modern akadálymentes, 2 lifttel ellátott társasházban 50 nm nagyságú, 6 nm-es erkéllyel rendelkező, ame...
330 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (34754555)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
L-004774. Havranek József utcában, a Zichy liget közelében, 4 emeletes tégla, szigetelt épületben, 1 emeleti, 37 nm nagyságú Ny...
39 900 000 HUF
1 078 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (58394433)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
L-004775. Kígyó utcában, a történelmi belvárostól 5 percre, 8. emeleti, 36 m²-es, konyha étkezővel + 1 szobás, (Átalakítással k...
42 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (93249471)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
L-004776. Viziváros közelében, a Budai úton 3. emeleti 54nm-es, 2 szoba elosztású, erkélyes, jó állapotú, erkélyes panellakás, ...
55 900 000 HUF
1 035 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (51763597)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
L-004768. Semmelweis utcában, a belváros közelében, 10 emeletes panel társasházban, 5. emeleti, 44 nm-es, 1, 5 szoba, elosztású...
49 900 000 HUF
1 134 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (33744248)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
L-004759. Sütő utcában, az autóbusz-állomás közelében, 3. emeleti, 49 nm nagyságú, 2 szoba elosztású, beköltözhető állapotú pan...
46 500 000 HUF
948 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 3 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az GDN Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal