Hirdető összes ingatlan hirdetése (93 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 93 db
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (65383842)
10 órája a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 235 m2
Telekterület: 357 m2
Szobaszám: 8+ 1 fél
Többgenerációs családi ház eladó, XX. kerület, SZABÓTELEP! Budapest, XX. kerületének Szabótelep részén ajánlom a figyelmébe e...
119 900 000 HUF
510 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (86197539)
10 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 437 m2
Szobaszám: 3
***Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! *** II. kerületi családi ház ELADÓ! Budapest, II. kerületének Pesthidegkút-Ófa...
124 900 000 HUF
1 178 301 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (37287377)
10 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 790 m2
Szobaszám: 9
Rómaifürdő egyik legelegánsabb részén Dósa utcában eladó egy három szintes 9 szobás 450 nm-es villaház. a 790 nm-es telken talá...
429 000 000 HUF
953 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (66135944)
10 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 984 m2
Szobaszám: 3
Komárom-Esztergom megye Tata 108 nm-es családi ház ELADÓ Eladásra kínálunk kitárólag az OTP Ingatlanpont Kft kínálatából Tata ...
34 900 000 HUF
323 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (23933845)
10 órája a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 1154 m2
Szobaszám: 6
Családi ház eladó vecsésen, nagy TELEKKEL! FIX 3%-os lakáshitelre MEGVEHETŐ! Vecsés Andrássytelep részén ajánlom a figyelméb...
96 000 000 HUF
774 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (65159857)
10 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 289 m2
Szobaszám: 2
Eladó önálló családi ház Megyer kertvárosában - felújítási lehetőséggel! Budapest IV. kerületének kedvelt, kertvárosias részé...
74 900 000 HUF
985 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (91397166)
10 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Gyömrőn, a vasútállomás közelében egy 2008-ban épült, földszinti, 33 nm-es, azonnal költözhető társasházi lakás! Az lak...
45 900 000 HUF
1 390 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (33997375)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon start hitelre alkalmas ingatlan CSEPEL-ERDŐSORON! Eladó 48 m2-es, 2 szobás, erkélyes földszinti lakás kiváló elhelyezk...
54 900 000 HUF
1 098 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59349332)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tisztelt Érdelődő! Felújított 30 négyzetméteres lakás, akár hosszú távú bérlővel! Eladásra kínálunk egy 2021-ben teljeskörűen...
48 000 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94244254)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Igazi kuriózum, művészlakás újlipótváros KÖZELÉBEN! *** KIZÁRÓLAG az OTP ingatlanpont KÍNÁLATÁBAN! Eladó Budapest XIII. ke...
110 000 000 HUF
990 990 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33438534)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VII. kerületében, Ligetvárosban 95 m2-es lakás ELADÓ! A VII. kerület közkedvelt részen, a Damjanich utcában kínálunk...
104 900 000 HUF
1 104 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23325787)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
***Eladó tágas - két bejáratos - 3+1 félszobás lakás - a corvin negyed szívében - csendes UTCÁBAN. *** Budapest VIII. kerületé...
119 800 000 HUF
1 060 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72853532)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületében, a Corvin áruház közvetlen közelében megvételre kínálok egy 68 nm alapterületű, magasföldszinti, 2 s...
64 900 000 HUF
954 411 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93436783)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest VII. kerületében, a közkedvelt Jósika utcában 70 nm-es, 2 szobás, jó állapotú lakás Az ingatlan impozáns 3, 7 m...
82 000 000 HUF
1 171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (49839347)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, az Árkád bevásárló központ szomszédságában, felújítandó, 10 emeletes, panelház, 8. emeletén, 1+1 fél...
59 980 000 HUF
1 303 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (89377473)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
**Eladó lakás a IX. kerületben, a Kerekerdő Parknál** Budapest IX. kerületében, a Kerekerdő Park közelében eladó egy 46 m2 ala...
71 900 000 HUF
1 563 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (52162574)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás, napfényes otthon kiváló infrastruktúrával a szent imre tér MELLETT! Eladó a x. kerületi Állomás utcában egy 8. eme...
58 900 000 HUF
1 178 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (55569444)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XXI. kerületében, a Rákóczi Kert Családok Parkja közelében, csendes, csodaszép kertvárosi környezetben eladó egy kivál...
78 300 000 HUF
1 597 959 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (55665987)