Hirdető összes ingatlan hirdetése (54 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 54 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (67428794)
23 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Stílusos, felújított lakás várja Önt a Nyíri út közelében. Kecskemét közkedvelt környékén található zártudvaros tégla építésű t...
53 000 000 HUF
929 824 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (15124883)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy igényes, napfényes, 2 szobás lakás a második emeleten! A lakás egy 2000-ben épült, tégla szerkezetű, szigetelt társ...
42 500 000 HUF
988 372 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73737337)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét kertvárosi részén kínálok megvételre egy szigetelt, tégla építésű társasház 3. emeletén elhelyezkedő, 2 szobás, napfé...
48 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93972675)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló állapotú, erkélyes lakás garázzsal a Műkertváros szívében! Kecskemét kedvelt részén, a Műkertvárosban eladó egy 56 nm-...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (32975493)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
2016-Os építésű Nappali+2 szobás rusztikus, különleges tanya 9000nm-es telken Kecskemét- Katonatelepen eladó egy igazán hangul...
86 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (26937749)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zöldövezetben 2. emeleti, erkélyes lakás! Eladó Kecskemét Széchenyiváros kimondottan csendes, nyugodt részén, egy 2. emeleti,...
48 700 000 HUF
869 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (39867538)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, a piac közelében, polgári házban, -amely társasházzá van alakítva, eladó egy 58 nm-es földszinti, 2 szo...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (55744535)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten egy teljes körűen felújított, 2 szobás lakás! Eladásra kínálunk egy 5. emeleti, 50 m²-es, kiváló állapotú l...
51 000 000 HUF
1 020 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki családi ház hirdetés (47336978)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 816 m2
Szobaszám: 5
Eladó kétszintes családi ház Lakiteleken! Tágas terek, modern megoldások, igényes kialakítás! Lakiteleken kínálunk megvétel...
77 990 000 HUF
599 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (46477877)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban ...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jakabszállási családi ház hirdetés (45499577)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 173000 m2
Szobaszám: 3
Képzeljen el egy helyet, ahova elbújna az emberektől, ahol kikapcsolódna; egy helyet, ahova munka után hazaérhet, vagy ahol dol...
179 000 000 HUF
2 983 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (44233474)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi prémium lakás 1. emelet, 2023-as felújítás! Kecskemét kedvelt részén kínálok eladásra egy minden részletében ...
53 800 000 HUF
978 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (39947353)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kizárólag a duna house KÍNÁLATÁBAN! Eladó Kecskeméten a Villanegyed szélén ez az igényesen és teljes körűen felújított, nappa...
86 000 000 HUF
819 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (67497131)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 417 m2
Szobaszám: 4
Eladó ház Kecskemét közkedvelt belvárosi részén! Jellemzők: - 110 m2-es hasznos alapterület - földszint: előszoba, nappali, ...
98 000 000 HUF
890 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei tégla lakás hirdetés (74786742)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lajosmizsén, új építésű, kulcsrakész, nappali + 2 szobás LAKÁS! JELLEMZŐK: - Zárt udvar (elektromos kapuval) - Fedett k...
65 899 999 HUF
928 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei tégla lakás hirdetés (93877994)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó kecskeméttől 15 km-re, lajosmizsén, nappali + 3 szobás, kertkapcsolatos lakás minősítésű otthon! JELLEMZŐK: - Zárt udva...
80 000 000 HUF
975 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (48944759)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az inga...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (31247522)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét belvárosában kínálok eladásra egy igényesen, teljeskörűen felújított nappali + 2 szobás, földszinti lakást. Ingatla...
72 900 000 HUF
1 157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (84537353)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Dobó körúton 73 m²-es, 1+2 félszobás nagy erkélyes lakás eladó! A város szívében lévő akadálymentes épületben m...
75 500 000 HUF
1 034 246 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34525348)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó egy lenyűgöző panorámával büszkélkedő, 88 m²-es, 4 szobás lakás a város szívében, mely a 4. emeleten helyezkedik el egy m...
87 900 000 HUF
1 059 036 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 3 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Duna House Kecskemét, Budai utca összes hirdetése között is.