Hirdető összes ingatlan hirdetése (199 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 199 db
Eladó Kerepesi ikerház hirdetés (54753296)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 345 m2
Szobaszám: 4
Új építésű ikerház mindkét része eladó 345 nm telekkel. a ház modern minimál stílusban épült, rengeteg potenciál van benne. - F...
90 000 000 HUF
849 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (55459795)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 462 m2
Szobaszám: 7
Eladó egy felújított, napfényes, 7 szobás családi ház Budapest XVIII. kerületének kedvelt részén, az Erdőskert városrészben. a ...
166 500 000 HUF
616 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (41745779)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 260 m2
Szobaszám: 5
Soroksár kedvelt részén családi ház eladó, haszonélvezettel terhelten. Vállakozók és befektetők figyelem! Budapest XIII. kerüle...
64 900 000 HUF
463 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetbecsei családi ház hirdetés (43677273)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Budapesttől 35 percre, Ráckeve szomszédságában, Szigetbecsén a Dunától pár perc séta távolságra, közvetlenül...
135 000 000 HUF
1 054 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (18448299)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerület Tágas, napfényes lakás a Páskom parkban! Eladó egy 64 nm-es, 2+fél szobás lakás a Páskom park közkedvelt r...
72 300 000 HUF
1 129 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi tégla lakás hirdetés (89825514)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Veresegyház legdinamikusabban fejlődő részén, a Ligetekben lévő üzletsoron, egy nettó 109 nm (bruttó 119 m2) nagyságú, első eme...
125 000 000 HUF
1 146 788 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (77843557)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 546 m2
Szobaszám: 4
Monorierdőn vasútállomástól 10 percre, csendes utcában 3 szoba+ nappalis 85nm-es ház saját garázzsal eladó! Az épület beton ala...
32 000 000 HUF
376 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácszentlászlói családi ház hirdetés (51952377)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1660 m2
Szobaszám: 4
Napfényes, tégla családi ház eladó Vácszentlászló szívében nagy telekkel! Vácszentlászló varázslatos, nyugodt környezetében kín...
45 000 000 HUF
450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (73976397)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 312 m2
Szobaszám: 3
Családbarát ikerház önálló kertrésszel a 16. KERÜLETBEN! Eladó a 16. kerület egyik csendes, kertvárosi részén egy 1970-ben épül...
84 990 000 HUF
566 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (98694152)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 648 m2
Szobaszám: 5
Üllőn, családi házas környezetben eladó egy 150m2-es, földszintes elrendezésű, ötszobás, összkonfortos családi ház, 648m2-es te...
107 900 000 HUF
719 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői egyéb lakás hirdetés (53724541)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy szuper kis garzonlakás, melynek vételára 22 000 000 huf. a meghitt otthon azok számára ideális, akik egy új vagy első...
24 900 000 HUF
778 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (95435677)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Kivételes lehetőség Kispesten. Budapest 19. kerületében kínálok eladásra egy 190 nm-es családi házat, 350 nm-es összközműves te...
109 000 000 HUF
573 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (74751183)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2248 m2
Szobaszám: 3
Eladó Turán, a turai kastélytól nem messze egy mindennel együtt 110 nm-es családi ház, összesen 3 szobával, külön melléképülett...
45 000 000 HUF
409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (42437297)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 431 m2
Szobaszám: 4
18. kerületben földszintes új építésű családi ház eladó! Budapest 18. kerület Kossuth Ferenc Telep városrészén, csendes melléku...
150 000 000 HUF
967 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (74745814)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 4
Eladó 2 generációs tégla építésű családi ház Monor központi RÉSZÉN! Az ingatlan masszív jó állapotú, beton alapon épült tégla f...
110 000 000 HUF
797 101 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (89779922)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 180 nm-es, 2 szintes ikerház Budapest 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban. Telek/Épület leírás:A h...
124 900 000 HUF
693 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59774277)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Corvin sétányon. . . . Nagy teraszos garzon lakás keresi új tulajdonosát. . . a népszerű Corvin sétányon, rendezett, liftes, új...
73 000 000 HUF
3 041 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői ikerház hirdetés (44959743)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 212 m2
Szobaszám: 3
Eladó ikerházfél Gyömrő panorámás részén! Fedezze fel ezt a 76 m²-es, modern kialakítású otthont, amely tökéletes választás leh...
85 000 000 HUF
1 118 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (83225734)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 2
Újpesten, a Károlyi István utcában eladó lett egy 31 m2-es lakás (+ terasz) 1/1 tulajdonos! a lakás/ház földszintes, 2 szoba, k...
38 000 000 HUF
1 225 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (72347782)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 262 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 4
Eladó prémium minőségű, modern családi ház Mátyásföldön medencével, szaunával, borospincével. Budapest XVI. kerületének egyik l...
260 000 000 HUF
992 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal