Hirdető összes ingatlan hirdetése (199 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 199 db
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (25657343)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 665 m2
Szobaszám: 4
Különleges lehetőség Gödöllő szívében háromgenerációs családi ház nagy telekkelGödöllő egyik csendes, családi házas utcájában, ...
89 900 000 HUF
633 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (93838459)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 4
Pilisen eladó egy 88 nm-es belső kétszintes három hálószobás családi ház. Az otthon 1992-ben épült egy 780 nm-es összközműves k...
57 900 000 HUF
657 954 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (83183573)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 6
XVII. kerületben, Rákoskerten szépen karbantartott 204 m²-es 4 szoba, 3 szint, családi ház, 714 m²-es rendezett telekkel, alkal...
129 900 000 HUF
636 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (25365479)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 5
Gyál frekventált részén kínálom megvételre ezt a 180 nm lakótérrel rendelkező családi házat, 530 nm-es telekkel. Az ingatlan a ...
112 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi üdülőövezeti telek hirdetés (74322333)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 368 m2
Szobaszám: n/a
Képzelje el: egy békés, zöldövezeti telek Szigetcsépen, mindössze 20 méterre a Duna-parttól. a természet közelsége nyugalmat és...
12 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (36414524)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 5
Prémium minőség és csend 210 nm-es önálló álomotthon ELADÓ! Költözzön Budapest XVIII. kerületének legkedveltebb részére, Újpéte...
199 999 000 HUF
952 376 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (48419731)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A 14. kerület határán nyugodt környéken eladó ez 39 nm-es másfél szobás, teraszos kis lakás. Az ingatlan elképesztően világos, ...
75 000 000 HUF
1 923 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (77543433)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ingatlan:Eladásra kínálunk egy lenyűgöző ingatlant, melynek vételára 89 999 999 forint. Ez a gyöngyszem készen áll, hogy új tul...
84 999 999 HUF
1 164 383 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsámboki családi ház hirdetés (43415381)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1019 m2
Szobaszám: 1
Zsámbokon egy 1019 m2-es telken álló csendes 60 m2-es önálló, tehermentes, összközműves családi ház eladó. a ház központhoz köz...
30 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (45222335)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 5
Újépítésű ikerház 130 m², saját garázs! Jobb oldali ikerház! Remek ELRENDEZÉS. Az építtető komoly referenciákkal rendelkezik. a...
135 500 000 HUF
1 042 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (38473321)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, kiváló elrendezésű lakás eladó Mátyásföld szívében! Budapest XVI. kerületének egyik legkedveltebb részén, Mátyásföldön...
63 900 000 HUF
1 228 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dányi családi ház hirdetés (48932336)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 10
Dány nyugodt, csendes részén kínáljuk megvételre ezt a 260 nm-es, többgenerációs családi házat, amely 996 nm-es telken helyezke...
157 500 000 HUF
605 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (66224334)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 701 m2
Szobaszám: 3
Felújított, napelemes otthon fűthető medencével és bővítési lehetőséggel Budapest XVII. kerület, Gyöngytyúk utcaBudapest egyik ...
137 500 000 HUF
1 403 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (54143972)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 5
Eladó Gyömrőn egy bruttó 170 nm-es nappali + négy szobás, kiváló állapotban lévő, nagyon jó elrendezésű, kétszintes családi ház...
104 500 000 HUF
614 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (73865453)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 265 m2
Telekterület: 698 m2
Szobaszám: 1
Vállalkozásának keres üzlethelyiséget Gyálon lakással együtt, könnyedén megközelíthető helyen, saját utcai parkolókkal? Vagy ös...
95 000 000 HUF
358 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (12666634)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 41nm-es 2. emeleti lakás Angyalföldön a Szent László utcában! a lakás tökéletes állapotban várja leendő tulajd...
69 900 000 HUF
1 704 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (29942312)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó 2024-ben épült, alacsony fenntartású családi ingatlan Rákoscsaba-Újtelep, XVII. kerületEladó a XVII. kerület kedvelt, ker...
133 900 000 HUF
1 325 742 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői egyéb lakás hirdetés (33343459)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Új lakóit keresi ez az agglomerációban lévő társasházi lakás! CsOK(+) szólok, hogy 3% Start Otthon Hitel feltételeinek is megfe...
95 500 000 HUF
984 536 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (91722599)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ha egy igazán jó hangulatú, barátságos lakóközösségű házban keresel új otthont, akkor ezt a lakást bátran ajánlom nem véletlenü...
76 490 000 HUF
1 108 550 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (15274331)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Köki terminál KÖZELÉBENEladó Kispest kertvárosi részén egy három lakásos ház 38 nm -es tégla építésű lakása. Az ingatlan teherm...
34 900 000 HUF
918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal