Hirdető összes ingatlan hirdetése (78 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 78 db
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (78259362)
7 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 846 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt, jól megközelíthető részén, a Debreceni út közelében kínálunk megvételre egy 2017-ben téglából épült, lemez...
67 000 000 HUF
638 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34983133)
7 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza kedvelt részén, a Pláza közelében kínálunk megvételre egy 2005-ben épült,  szigetelt, téglaépítésű, akadálymentesít...
36 990 000 HUF
1 087 941 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (43463434)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza közkedvelt Ságvári kertvárosi részén kínálunk megvételre egy 38 m²-es, első emeleti, tégla építésű, teljes körűen é...
41 900 000 HUF
1 102 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (19413632)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyháza Örökösföldön, a Fazekas János téren kínálunk megvételre egy 66 m²-es, erkélyes, 1+2 szobás lakást, egy rendezett tá...
50 900 000 HUF
771 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (23229424)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosában, a Búza téri piac közelében eladó egy 60 nm-es, első emeleti, 2 szobás lakás. Az ingatlan külső sziget...
36 900 000 HUF
615 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (83754247)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyházán, az Árpád utcában, az Állomás közelében teljes körűen felújított, 78 m²-es, 2+2 szobás, erkélyes, 2. emeleti lakás...
54 900 000 HUF
703 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (79653582)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Nyíregyházán, a Korányi Frigyes utcában eladó egy 69 m²-es, 2 szoba + 2 félszobás, jó elosztású társasházi lakás. Az ingatlan s...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (33391278)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Rákóczi utcájában kiadó egy 1. emeleten lévő 60 m²-es, társasházi panel lakás. Az észak–déli fekvésű ingatlan jó el...
110 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (77349733)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Balkány csendes, nyugodt részén eladó egy 110 nm-es, 3 szobás, étkezős családi ház, amely 1977-ben épült szilikát falazattal. ...
60 000 000 HUF
545 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (59441346)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1015 m2
Szobaszám: 5
Nyírtelek csendes, rendezett részén eladó egy 135 nm-es, szintes kialakítású, tégla építésű családi ház 1015 nm-es telken. Az ...
80 000 000 HUF
592 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (84614856)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza belvárosában, a Búza téri piac közelében eladó egy 76 nm-es, 3 szobás, erkélyes lakás egy liftes társasház 2. emele...
52 500 000 HUF
690 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (55434954)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Ferenc körúton, egy rendezett, négyemeletes társasház magasföldszintjén eladó egy 51 m²-es, 2 szobás lakás. Az ingatlan prak...
39 000 000 HUF
764 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (81727535)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza kedvelt részén, az Északi körúton található, külsőleg szigetelt téglaépítésű társasház 2. emeletén kínálunk megvéte...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39943943)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt részén, Malomkertben, az Ady Endre utcában eladó egy 46 nm-es 2 szobás 3. emeleti, jó állapotú lakás. Az in...
42 500 000 HUF
923 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (92795247)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt részén, a Zrínyi Gimnázium közelében kínálunk megvételre egy 56 m²-es, 2. emeleti, téglaépítésű társasházi ...
35 900 000 HUF
641 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (33579786)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 12 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Nyíregyháza közkedvelt Korányi kertvárosi részén kínálunk megvételre egy 148 m²-es, háromszintes, téglaépítésű sorházat, amely ...
94 900 000 HUF
641 216 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (43994248)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belvárosának egyik közkedvelt részén eladó egy 58 m²-es, belső szintes, 1 szoba nappalis elrendezésű igényesen felú...
59 900 000 HUF
1 032 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (92498543)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kótajban egy 80 nm-es, 3 szobás, tégla építésű családi ház, 2100 nm-es, akár megosztható telekkel. Az ingatlan azonnal kö...
32 900 000 HUF
411 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (43282696)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiadó Nyíregyházán, a 4-es Huszárok útján egy 50 m²-es, 1 szoba + nappalis lakás. Az ingatlan járólap és laminált parketta burk...
170 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (74114144)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálok a Szarvas utcában egy 53 m²-es, 1+2 szobás, téglaépítésű lakást, amely azonnal költözhető állapotban van. Főb...
46 500 000 HUF
877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 4 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Szabolcs Ingatlanközvetítő Iroda összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal