Hirdető összes ingatlan hirdetése (45 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 45 db
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (33654354)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, erkélyes, 1+2 félszobás lakás eladó a XIII. kerület közkedvelt részén! ! ! ! Eladó a XIII. kerület egyik legkedvelte...
87 900 000 HUF
1 627 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (34515324)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. *** Eladó Budapest XI. kerületében, az Őrmezőn, a Menyecske ...
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (96475395)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy csendes, világos, klímás lakás XV. kerületben, Újpalotán. Az ingatlan 35 nm-es, 1 + 1 különnyíló szobás és egy pane...
55 900 000 HUF
1 597 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (75649743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+1 fél szobás lakás a x. kerületben Kőbányán! Budapest x. kerületének közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 41 nm-...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (55983477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Bp. VI. kerületben Terézváros városrészben a Balett intézet és Opera szomszédságában, de csendes utcában - egy 71 nm-es 2...
99 800 000 HUF
1 405 633 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (86335975)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, teljeskörűen felújított és berendezett lakás a hun UTCÁBAN! ! ! 48 Nm - nappali + háló - azonnal költözhető -...
71 900 000 HUF
1 497 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Móricgáti üdülőövezeti telek hirdetés (56394749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6000 m2
Szobaszám: n/a
Bugaci nemzeti park területén, Móricgát határában 6000 nm-es, nyaraló építésére alkalmas külterületi telek eladó! A nemzeti pa...
24 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87683244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
XIII. kerületben, Újlipótváros kedvelt részén, a Hegedűs Gyula utcában egy második emeleti, utcára néző, erkélyes, napos egyedi...
89 900 000 HUF
1 997 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (87559354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 252 m2
Telekterület: 751 m2
Szobaszám: 6
*** Eladó több generációs családi ház Széchenyidombon *** (Az ingatlanban található béépített bútorok, berendezési tárgyak nem...
148 900 000 HUF
590 873 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (89475891)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest belváros, v. kerület, 6. emeleti 66 m2-es lakás eladó. Az épület 2018-ban teljesen új belsőt kapott, a tervezők 31 egy...
159 000 000 HUF
2 409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (54784957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest belváros, v. kerület, 6. emeleti 79 m2-es lakás eladó. Az épület 2018-ban teljesen új belsőt kapott, a tervezők 31 egy...
207 000 000 HUF
2 620 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (19427338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest belváros, v. kerület, 6. emeleti 101 m2-es lakás eladó. Az épület 2018-ban teljesen új belsőt kapott, a tervezők 31 eg...
274 000 000 HUF
2 712 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti ikerház hirdetés (94737178)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 670 m2
Szobaszám: 4
Eladó luxus ikerházfél, intim kerttel, áron ALUL! Köszönöm, hogy érdeklődik hirdetésem iránt! Törökbálinton eladó egy újépíté...
173 500 000 HUF
1 172 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33593493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XIII. kerületben, Modern, erkélyes lakás eladó a Vizafogó sétányon - Duna-part közelében! Képzeld el, ahogy reggel a napfény á...
76 500 000 HUF
1 779 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (92343774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A belvárosi életstílus esszenciája! Két szintes, igényes lakás a Liszt Ferenc tér közelében! ! ! Megvételre kínálunk egy külö...
123 000 000 HUF
1 481 927 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (34734846)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy kivételes állapotban lévő, azonnal költözhető, teljesen bútorozott, kertkapcsolatos lakás Pestújhelyen! Budapest XV...
229 000 000 HUF
2 160 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (73355244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Penthouse lakás II. kerület egyik kedvelt részén, újépítés, azonnal KÖLTÖZHETŐ! Utolsó elérhető Penthouse lakás eladó egy háro...
740 000 EUR
3 431 537 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (53533518)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kinálunk egy exkluzív lakást a Sun Hill Residence-ben Budapest szívében, kitekintéssel a Budai Várra. Fedezze fel ...
152 000 000 HUF
3 534 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (83225224)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 14. kerületének közkedvelt, csendes utcájában, az Ilka utcában kínálok eladásra egy 96 m2-es, 3 szobás, erkélyes, telj...
130 000 000 HUF
1 354 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (22334197)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Prémium ingatlan a Király utcában, pár lépésre a Gozsdu Udvartól! Eladó egy 182 nm-es, teljes körűen felújított, 6 szobás lak...
325 000 000 HUF
1 785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal