Hirdető összes ingatlan hirdetése (29 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 29 db
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (62452245)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 1624 m2
Szobaszám: 5
Pécs egyik szép mecseki részén, a Szőlő utcában kínálunk megvételre egy karakteres, örök panorámás vincellér házat! A századf...
129 900 000 HUF
796 932 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (24335399)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-uránvárosban, a Páfrány utcában, harmadik emeleti, 54 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás eladó. Pécs-uránvárosban kínálunk ...
44 900 000 HUF
831 481 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (41728774)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs Uránvárosban, a Bánki Donát utcában, harmadik emeleti, 58 m²-es, 2+1 félszobás, erkélyes téglalakás eladó. Pécs egyik le...
47 500 000 HUF
818 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (72729394)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-Kertvárosban, az Uitz Béla utcában kiváló állapotú, 68 nm-es, 3 szobás lakás eladó. Az ingatlan 10 emeletes, liftes társ...
59 900 000 HUF
880 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkúti családi ház hirdetés (98517624)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1253 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Cserkúton különleges hangulatú családi ház eladó! A telek zártkerti minősítés alól kivont, 1253 nm nagyságú, teljes panorámáv...
20 000 000 HUF
384 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (54718332)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-belvárosában 80 nm-s, berendezett, kényelmes, 3 szobás, tágas terekkel rendelkező tégla lakás eladó. Egyetemen most kezd...
64 900 000 HUF
811 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (55626434)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 231 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pécs-kovácstelepen a Monostor utcában felújítandó ház eladó. A 100 nm-s ház egy 231 nm-s, sík telken helyezkedik el, így könn...
64 900 000 HUF
649 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (57793944)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 254 m2
Telekterület: 2027 m2
Szobaszám: 5
Pécs egyik legszebb domboldalán modern, különleges megjelenésű, 254 nm-s családi ház eladó, lenyűgöző panorámával. Az ingatla...
299 000 000 HUF
1 177 165 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (93463473)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pécsett, a Jókai utcában 2 szintes, tágas, klímás üzlethelyiség eladó. A 96 nm-s ingatlan a Római udvarban helyezkedik el, am...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (25625638)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertváros csendes, természetközeli részén 67 nm-s, tágas lakás eladó. Az ingatlan 4 emeletes társasház magasföldszintjén...
49 900 000 HUF
744 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (55133742)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-egyetemvárosban 53 nm-s, szép állapotú, 1. emeleti lakás eladó. A 2 különnyíló szobával rendelkező ingatlan 4 emeletes t...
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (25136264)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs belvárosában újszerű, tágas, teraszos lakás eladó. Egy téglaépítésű társasház 1. emeletén 85 nm-es, újszerű állapotú, 2 ...
69 900 000 HUF
822 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (31776437)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Fehérhegyi úton teljeskörűen felújított, azonnal költözhető lakás eladó! Az ingatlan kiváló állapotú tégla társasház 2....
37 900 000 HUF
773 469 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (26689837)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs-rózsadombon 59 nm-s, felújított és átalakított, klímás, panorámás kilátással lakás eladó. Az ingatlan 4 emeletes társash...
59 900 000 HUF
1 015 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (17217933)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs belvárosához közeli részén világos, tágas lakás eladó. Energetikai besorolás: H Egy három emeletes társasházban eladásr...
54 900 000 HUF
930 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (33937587)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-Mecsekoldalon 52 nm-s (valóságban 76 nm), felújított lakás eladó. Az ingatlan 5 lakásos tégla társasház földszintjén hel...
64 900 000 HUF
1 248 076 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (33178344)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs-kertvárosban, az Aidinger János úton 10/4. emeleti, 50 nm-s, erkélyes, klímás lakás eladó. Energetikai besorolás: a + A...
52 500 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi ikerház hirdetés (66453913)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 428 m2
Szobaszám: 4
Prémium új építésű ikerház – PÉCS-DONÁTUS Pécs–Donátus csendes, családi házas övezetében kínáljuk ezt a 120 m²-es, kétszintes,...
175 900 000 HUF
1 465 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi ikerház hirdetés (99534449)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 428 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, prémium ikerház Pécs donátuson! Pécs–Donátus csendes, családi házas övezetében eladó egy 120 m²-es, kétszintes, "...
165 900 000 HUF
1 382 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb telek hirdetés (76329342)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2300 m2
Szobaszám: n/a
Pécs-mecsekoldalon belterületi, építési telek eladó. A telek az Erdész útról nyíló Bükkös-tetőről nyílik. A környék bővül, t...
19 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Estate & More összes hirdetése között is.