Hirdető összes ingatlan hirdetése (82 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 82 db
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (77866524)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritkaság a piacon – tágas, 2 erkélyes téglalakás a Béke városrészben! Az ÁlomOtthon Ingatlan Iroda kínálatában eladó egy 71 n...
42 500 000 HUF
598 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári panel lakás hirdetés (87373543)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megvételre ezt a Dunaföldváron, a laktanya városrész csendes, parkos környezetében eg...
28 500 000 HUF
647 727 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (36354739)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Dunaújvárosban modern, gyönyörúen felújított lakás-azonnal költözhető állapotban. ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kín...
39 900 000 HUF
906 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (25699833)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Igazi ritkaság a piacon! Eladó Dunaújvárosban, a Csillagdombon egy 110 nm-es, 4 szobás, nagy teraszos, 2. emeleti, átalakított...
89 000 000 HUF
809 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Daruszentmiklósi családi ház hirdetés (84893432)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1349 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Az ÁlomOtthon Ingatlan kínálatából eladó Daruszentmiklós Kiszentmiklós részén egy barátságos, könnyűszerkezetes lakóház, csende...
15 500 000 HUF
344 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (24833457)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 59 nm-es, 2 szobás, erkélyes, 4. emeleti panel lakás. ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megv...
31 900 000 HUF
540 677 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (68657424)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Álmai otthonát valósíthatja meg Dunaújváros egyik legjobb helyén egy jó adottságokkal rendelkező lakásban. ÁlomOtthon Ingatla...
39 500 000 HUF
658 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (94574573)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Álmai otthona várja Önt! ? ? ? ? Az ÁlomOtthon Ingatlaniroda kínálatában megvételre kínálunk egy kivételes adottságokkal rende...
45 990 000 HUF
919 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (38462738)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1319 m2
Szobaszám: 7
Igazi ritkaság a piacon. . . . . Prémium dunai panorámás ingatlan Dunakeszi legértékesebb LOKÁCIÓJÁBAN Eladó Dunakeszi legszeb...
349 000 000 HUF
1 163 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (32221541)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Dunaújváros Belvárosához közel egy 38 nm-es, 1 szobás, földszinti, tégla építésű lakás, amit saját izlésére újíthat fel. ...
27 000 000 HUF
710 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (83657627)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 758 m2
Szobaszám: 5
ÁlomOtthon Ingatlan kínálatában – Igényes családi ház eladó Nagyvenyim csendes utcájában! Nagyvenyim nyugodt, családbarát kör...
97 500 000 HUF
761 718 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (53423737)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
ÁlomOtthon Ingatlan – Felújított, klímás lakás a Béke városrészben! Megvételre kínálunk a közkedvelt Béke városrészben egy 47...
36 500 000 HUF
776 595 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi családi ház hirdetés (73989759)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1149 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Az ÁlomOtthon Ingatlaniroda kínálatában! Eladó Kulcs kedvelt részén egy állandó lakhatásra is alkalmas hétvégi ház, amelynek ...
25 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi családi ház hirdetés (94432984)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Az ÁlomOtthon Ingatlan iroda megvételre kínálja ezt a Dunaújváros Kertvárosában található, téglából épült, Kádárkocka típusú cs...
65 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (74292955)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az ÁlomOtthon Ingatlaniroda kínálatában! Eladó egy kiváló elhelyezkedésű, 45 nm-es, 1, 5 szobás, földszinti téglalakás, amely...
33 900 000 HUF
753 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (24674594)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
ÁlomOtthon ingatlan iroda kínálja megvételre ezt a belvárosban található, 44 nm-es, 1, 5 szobás, nagy konyhás panellakást. Az i...
31 500 000 HUF
715 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Daruszentmiklósi családi ház hirdetés (75245795)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: 2
ÁlomOtthon Ingatlan Iroda kínálatában – felújított családi ház Daruszentmiklóson! Eladásra kínálunk Daruszentmiklóson egy 45 ...
22 000 000 HUF
488 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőfalvai családi ház hirdetés (81433434)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Mezőfalván, csendes utcában található, fiatalosan felújított, blokkból épült családi ház eladó. a 90 nm-es lakórésszel rendelke...
52 500 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi egyéb ipari ingatlan hirdetés (45447574)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 1052 m2
Telekterület: 1699 m2
Szobaszám: n/a
Eladó felújított munkásszálló / irodaház Dunaújváros Déli iparterületén – kiemelkedő befektetési lehetőség! Dunaújváros Déli ...
339 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (25342499)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Felújítandó családi ház eladó Nagyvenyimen – kiváló lehetőség! Az ÁlomOtthon Ingatlaniroda kínálatában eladó Nagyvenyimen, Du...
14 000 000 HUF
175 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 5 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal