Hirdető összes ingatlan hirdetése (50 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 50 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46473255)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az Árpád híd közelében, a XIII. kerületben, a Váci úton egy 35 nm-es, 2. emeleti stúdiólakás eladó! a lakás egyik legnagyobb el...
63 800 000 HUF
1 822 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (99614334)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 3. kerület Békásmegyer, Duna felőli oldalán, a Bálint György utcában, egy 57nm, 1+2fél szobás, közepes állapotú VI. Em. -...
68 900 000 HUF
1 208 771 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (78547397)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Stabilan jövedelmező befektetésa belváros szívében. Belváros különleges hangulatú, forgalomtól elzárt kis utcájában, patinás ép...
119 000 000 HUF
1 888 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (28853457)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív, 111 m²-es villa lakás eladó a Városliget mellett saját parkolóval és tárolóval az Olasz Nagykövetség mögött, 111 m²-e...
150 000 000 HUF
1 351 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömöri családi ház hirdetés (23163652)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1259 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Csömörön eladó felújított, 3, 5 szobás családi ház nagy telekkel, csendes környéken, Csömör egyik legkedveltebb, csendes részén...
135 000 000 HUF
1 125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (61747743)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Káposztásmegyeren 2--ön, a méltán kedvelt Homoktövis lakóparkban eladó egy 91 nm-es, nappali + 2, 5szobás, teraszos, 1. emeleti...
149 900 000 HUF
1 647 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (99435798)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó napfényes, erkélyes, 1+2 félszobás panel lakás Rómaifürdőn, a Pók utcai lakótelepen, kellemes, zöld és nyugodt környezetb...
98 500 000 HUF
1 470 149 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (32364483)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy csodálatos, 54 nm+12 nm teraszos ( tulajdoni lapon 60 nm-es, ) téglaépítésű lakás egy rendezett nem liftes társasházb...
84 000 000 HUF
1 555 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (74175484)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunai panorámás polgári lakás eladó zöldre néző erkéllyel a II. kerület egyik legjobb adottságú részén, a Frankel Leó út és Árp...
160 000 000 HUF
1 777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (74934842)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igazi kuriózum a NAPHEGYEN! ! ! Eladó egy 90 m2-es, 3 szobás, 6. emeleti impozáns lakás, melynek legékesebb része egy hatalmas,...
389 000 000 HUF
3 504 504 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (93859438)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Start hitelre alkalmas felújított panellakás, Újpest központjától, az M3-as metrómegállótól mindössze 5 perc sétára, az Erzsébe...
71 900 000 HUF
1 356 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (49974353)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 1000 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Budapesten ma egy működő, hangulatos kerthelyiséges vendéglátóhelyet átvenni nagyon ritka lehetőség lehet. . . . Nem egy sima v...
54 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (98163336)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 571 m2
Szobaszám: 4
Eladó Fót egyik legkedveltebb részén (Fótújfalu) egy teljes körűen felújított, 78 m²-es családi ház, 571 m²-es telken. a felújí...
99 900 000 HUF
1 280 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (98339329)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó panellakás a 14. Ker. , Alsórákoson. Főbb jellemzők: 67 m², Szobák: 3 + gardróbszoba (ablak nélküli)Emelet: földszint, a ...
84 990 000 HUF
1 268 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (97535332)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Igazi ritka lakás érkezett kínálatunkba Káposztásmegyer i. Lakótelepén, parkos környezetben, 3 emeletes ház földszintjéről. a l...
121 000 000 HUF
1 390 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45364877)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Exkluzív élettér saját kerttel angyalföldön 2016-os épületbenAngyalföld kedvelt, nyugodt részén eladó egy 75 m²-es, 2+2 félszob...
145 900 000 HUF
1 945 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37778396)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó világos, jó állapotú lakás XIII. kerületben, a Honvédkórház közelében, kiváló lokációval! Az ingatlan remek elhelyezkedés...
42 300 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (37164471)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Panorámás, klímás, gardróbszobás lakás, külön mosókonyhával a Kőrakás park közkedvelt részén! Eladó Újpalotán, a Kőrakás parkba...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (73743333)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy napfényes, 56 nm-es, 1+2 félszobás lakás Békásmegyer kedvelt, Duna felőli részén! Ha olyan lakást keresel, ahol a pra...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (74997116)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten a Városkapuhoz és az Újpest központhoz közel eladó egy felújított, galériázott 29 m2-es garzonlakás. a lakás déli tájo...
52 000 000 HUF
1 793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 3 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Duna House Király utca összes hirdetése között is.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal