Hirdető összes ingatlan hirdetése (20 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 20 db
Eladó Kecskeméti csúsztatott zsalus lakás hirdetés (67954335)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, erkélyes lakás a Hunyadivárosban Kecskemét egyik legélhetőbb városrészében, a Hunyadivárosban kínálunk eladásra eg...
63 800 000 HUF
1 029 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (35976347)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
* * * Modern, energiatakarékos új építésű 2. emeleti, nappali + 3 szobás lakás nagy terasszal * * * Új építésű belvárosi 4 lak...
89 900 000 HUF
1 083 132 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (43744238)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 1428 m2
Szobaszám: 5
Eladó Lajosmizsén központi elhelyezkedésű, összesen nappali + 4 szobás, 172nm-es, 2 szintes családi ház, kétrendbeli használatr...
64 900 000 HUF
377 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (49879267)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy igényes, napfényes, 2 szobás lakás a második emeleten! a lakás egy 2000-ben épült, tégla szerkezetű, szigetelt társas...
42 500 000 HUF
988 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi ikerház hirdetés (74553355)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 1030 m2
Szobaszám: 5
Eladó Ballószögben 2024-ben épült, kétszintes, 100 nm-es ikerházfél, 85 nm pincével, 1030nm telken! JELLEMZŐK: - hőszivattyús...
105 000 000 HUF
567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (35834244)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 6
Gyermekes családoknak szuper LEHETŐSÉG Eladó Kecskemét-Kadafalván egy 2015-ben épült, 100 m2 hasznos alapterületű, téglaépítésű...
99 900 000 HUF
999 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (41448898)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 454 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kecskemét Kiskertek városrészben nettó 71, 26 m2 lakóterű, amerikai konyhás nappali + 2 szobás, 17 m2 terasz, 22, 52 m2 f...
73 000 000 HUF
663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (39493547)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lakás, garázs vásárlási lehetőség! Kecskemét kertvárosi részén kínálok megvételre egy szigetelt, tégla építésű társasház 3. em...
48 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (93465739)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 445 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Kecskeméten, a Sóvirág utcában egy 65 m²-es ikerház egyik felét, amely hőszivattyúval, fedett gépkocsibeállóv...
68 900 000 HUF
1 060 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (67563984)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Frissen felújított lakás garázzsal eladó Kecskemét Hunyadivárosban! Eladó Kecskemét egyik közkedvelt városrészében, a Hunyadi...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34343215)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljesen felújított, napfényes otthon a Reptéri lakótelepen! Eladó Kecskemét egyik karakteres, parkosított részén, a Reptéri ...
42 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (64114343)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Kecskeméten Belvárosi újszerű Exclusive 9 lakásos szigetelt társasházban, 96nm-es nappali + 3 szobás lakás. Teremgarázsi ...
109 000 000 HUF
1 135 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (37373342)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított lakás, garázzsal az ÁRBAN Eladó Kecskemét Műkertvárosban, egy 1. emeleti, 56 m2, szép állapotú lakás GARÁZZSAL. Az ...
55 000 000 HUF
982 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (63494847)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Kecskemét belvárosában, kedvelt lokációban, egy felújított, 3 szobás, 4. emeleti, erkélyes lakást. A 73 m2...
58 500 000 HUF
801 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (93341573)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Eladó egy energiatakarékos, 12 cm-es szigeteléssel ellátott, napelemes családi ház garázzsal Kec...
89 900 000 HUF
591 447 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (91987493)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es erkélyes lakás. Az ingatlan jó e...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerekegyházai tanya hirdetés (46626946)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Modern falusi otthon, 2024-ben **alapoktól felújítva! ** Kunpusztán, Kerekegyháza mellett eladó modern tanya, csendes, de könn...
180 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (37494357)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1240 m2
Szobaszám: 6
Eladó lajosmizsén nappali+5 szobás felújított családi ház, pincével és melléképülettel, nagy TELEKKEL. A telek zárt kerítésse...
79 500 000 HUF
441 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (94747367)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét Műkertváros kedvelt részén eladó egy 56 m²-es, földszinti, tégla építésű, erkélyes, tehermentes lakás garázzsal EGYÜT...
56 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (33437995)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 3
Izsák Uzovicstelepen, a Dörgicsei Kastély szomszédságában eladó 85 m2-es, nappali + 2 szobás téglaépítésű, szigetelt, 2022-ben ...
46 900 000 HUF
551 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Duna House Kecskemét, Budai utca összes hirdetése között is.