Hirdető összes ingatlan hirdetése (67 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 67 db
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (26374944)
3 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Széchenyivárosi lakás! Szeretné a saját ízlésére formálni otthonát? Nem akar más drága, de Önnek nem tetsző felújításért ...
41 900 000 HUF
790 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Kecskeméti üzlethelyiség utcafronton hirdetés (99592733)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun Vármegye Kecskemét Belváros hosszútávra kiadó 53 nm-es üzlethelyiség, irodának, raktárnak kiszolgáló egységnek alka...
180 000 HUF/Hó
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (79432599)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun Vármegye Kecskemét Hetényegyháza eladó belterületi, központi elhelyezkedésű, 1000 nm-es, bekerített területen, 53 n...
38 900 000 HUF
720 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (83756671)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegye Kecskemét Petőfiváros eladó 700 nm-es, bekerített parkosított telken, 102 nm hasznos alapterületű, 3 szobá...
79 900 000 HUF
783 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (78474366)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 395 m2
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Máriavárosban 395 nm-es telken, 68 nm-es, 2 szobás családi ház eladó! Fontos jellemtői: - központi elhelyezkedés ...
50 500 000 HUF
742 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyéb ipari ingatlan hirdetés (99245533)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 705 m2
Szobaszám: n/a
Kiváló lehetőség Kecskeméten lakható ingatlan fejlesztési potenciállal! Eladó Kecskemét egyik jól megközelíthető részén, a Hala...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (24842935)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 5
Bács-Kiskun Kecskemét Máriahegy, betonút mellett eladó új építésű 135 nm-es + 13, 4 nm-es terasz, nappali + négy szobás családi...
119 000 000 HUF
798 657 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (26373477)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Kecskemét Green Lakópark legmagasabb pontján eladó majdnem kész, könnyűszerkezetes, nappali + 3 szobás, A+-os, 107 ...
86 900 000 HUF
812 149 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (65592579)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét belvárosában jó minőségű társasház földszintjén, akadálymentesített, 41 nm-es lakás, teremgarázzsal, saját tárolóval ...
65 000 000 HUF
1 585 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (23559345)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegye Kecskemét Kadafalva eladó nappali + 3 szobás, 118 nm-es, téglaépítésű, új családi ház terasszal, garázzsal...
89 900 000 HUF
788 596 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (73945327)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 390 m2
Szobaszám: 4
85 900 000 HUF
721 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (91524635)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 3
Kecskemét Vacsiköz belvároshoz közelebbi peremén, 550 nm önálló telken lévő kb: 80 nm, felújítandó családiház eladó. a csendes ...
52 800 000 HUF
621 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyedi garázs hirdetés (66847541)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kecskeméten a Hunyadivárosban eladó egy téglaépítésű, 19 nm-es, zárható garázs. Jellemzői: - téglaépítés - 19 nm - társasház al...
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (84132785)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyi városban, 2 szobás, 55 nm-es, napfényes lakás, bútorozva eladó! Jellemzők:. -Környében iskola, óvoda, ü...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (71316837)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Kecskemét Úrihegy eladó 92 nm-es, nappali + 3 szobás, akár kétrendbeli kialakítású ház. Beton pince, szigetelt tégl...
59 900 000 HUF
651 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (94867297)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét egyik legkedveltebb városrészében, a Hunyadivárosban, Mátyás király körút közelében eladó egy 2 szobás, 46 nm alapter...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti csúsztatott zsalus lakás hirdetés (34739855)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyiváros cseréptetős részén, 3. emeleti, 2. 5 Szobás, csúsztatott zsalus építési móddal épült, szép állapot...
55 000 000 HUF
859 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ágasegyházai üzlethelyiség utcafronton hirdetés (87444793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kivételes üzleti lehetőség! Ez egy müködő, jól kialakított üzleti infrastruktúra. Ágasegyháza abszolút központi részén, frekven...
120 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki hétvégi ház hirdetés (36877337)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 4
Lakitelek- Tőserdőn a Holt Tiszához közel, 3 szintes, szép állapotú nyaraló eladó. a felmenő falak téglából épültek, rajta neme...
42 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (83374236)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők, fiatalok, első lakásvásárlók, idősebbek figyelem! Kecskemét belvárosában 1. emeleti, 1 szobás, erkélyes, felújítand...
37 000 000 HUF
1 088 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 4 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha Hirdető hirdetései között szeretnél böngészni, akkor tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a hirdető kínálatában található eladó és kiadó házak, lakások, telkek, nyaralók, stb. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Érdemes még szűkítened a keresést azzal, hogy választasz egy települést is. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a/az Szeitzné Szemán Vera összes hirdetése között is.