Kertkapcsolatos lakás Budapest (1313 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 313 db
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (27776753)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Rákospalota legszebb utcájában eladó egy hangulatos kis LAKÁS! XV. kerületben, az Rákospalotán eladó egy 30 m2-es, 1 szobás c...
46 400 000 HUF
1 546 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (33337837)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Összeköltözők figyelmébe - kertkapcsolatos lakások! Kiváló lehetőség Újpest kertvárosában, csendes nyugodt környezetben, jó töm...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (28217732)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi lehetőség a II. kerület szívében - új építésű lakás hatalmas terasszal és AUTÓBEÁLLÓVAL! A II. kerület egyik legkereset...
69 900 000 HUF
2 496 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (23513349)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak nálunk Budapest XIV. kerületében, Alsórákoson, a Czobor utcában eladó egy rendezett házban található, 24 nm-es, felújítot...
34 999 000 HUF
1 458 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (73697716)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Óbudán 5 emeletes tégla építésű társasházban eladó 51 nm-es kifejezetten jó állapotú földszinti lakás. Csendes belső udvarra néző ablakok. Jó közlekedés, belváros könnyen elérhető. Közvetítőket nem veszünk igénybe.
69 900 000 HUF
1 370 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi egyéb lakás hirdetés (87834464)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rákospalota kedvelt MÁV-telepi részén, csendes, körbekerített lakóparkban kínálok megvételre egy 47 m²-es, 1. emeleti, 2 szobás...
64 000 000 HUF
1 361 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (37227646)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy szobás kertkapcsolatos lakás ÚJHEGYEN Eladó 46nm-es, kertkapcsolatos, szigetelt társasházi lakás Budapest x. kerületében, ...
49 900 000 HUF
1 084 782 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (33564732)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zugló frekventált részén 2 szobás, erkélyes lakás kiváló közlekedésselZuglóban, a Hungária körút közelében, a Pálma utcában a R...
65 000 000 HUF
984 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38385744)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Élhető otthon a szekszárdi UTCÁBAN Vannak utcák, ahol nem csak lakni lehet, hanem igazán jól élni. A Szekszárdi utca pontosan...
61 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (28633329)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
XI. kerület Madárhegyen, gyönyörű zöld kilátással, új építésű, 4 lakásos, minimál stílusú társasház földszinti, nappali + 4 szo...
252 000 000 HUF
2 230 088 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (96437998)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Wekerletelepen kertkapcsolatos, 2 szobás lakás eladó – igazi otthonhangulat! Budapest XIX. kerületének egyik legkedveltebb ré...
67 800 000 HUF
1 059 375 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (47333474)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület frekventált részén, jó közlekedés mellett eladó egy világos, kertkapcsolatos, erkélyes 68 nm-es, 2 szobás (3 szobás...
74 900 000 HUF
1 101 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (75947243)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium újépítésű otthonok őrmező zöldövezetében! Budapest egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Őrmezőn kínálunk eladásra...
178 400 000 HUF
2 230 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (46597437)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető kis lakások / autóbeálló / terasz / kert. Akár saját részre akár befektetésre kiváló választás! II. kerület ...
79 900 000 HUF
2 159 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (33551466)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tisztelt Érdeklődő! Szeretném bemutatni Önnek ezt a kertkapcsolatos társasházi lakást III. kerület, Testvérhegyen! Éljen a term...
219 900 000 HUF
1 773 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (84973464)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó kertkapcsolatos, belső kétszintes otthon Budapest XV. kerületében RákospalotánBudapest XV. kerületének egyik kedvelt, cse...
111 500 000 HUF
626 404 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (32543734)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Eladó panorámás lakások, saját kerttel, Budapest III. kerületének kiemelt részén, Ürömhegyen *** Megvételre kínálok egy 8 ...
136 900 000 HUF
1 901 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (79777491)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XII. kerületének egyik kiemelt részén, a Hegyvidék Bevásárlóközpont közelében vált elérhetővé ez az újszerű, kiváló ál...
217 000 000 HUF
2 932 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (76543254)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
217 000 000 HUF
2 932 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (93949463)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
75 900 000 HUF
1 116 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való kertkapcsolatos lakástBudapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal