Rendezés:

Összes találat: 12 db
További eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (32322544)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Netflix helyett inkább a várost néznéd? Jó helyen jársz! a panorámás erkélyekkel kivitelezett lakás tökéletes választás a város...
54 900 000 HUF
712 987 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (95624437)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnali költözési lehetőség Nyíregyházán a kórház közelében! 0 6 3 0 2 7 5 6 2 1 8 Vagy 0 6 3 0 1 7 4 9 4 9 5 Irányár: 44. ...
44 900 000 HUF
774 137 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (97394331)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosában, csendes utcában – limitált lakásszámú, modern társasházi lakások elérhetők Nyíregyháza egyik legkedv...
67 300 000 HUF
1 223 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (31477379)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényes, felújított lakás a belváros szívében, csendes elhelyezkedéssel. 0 6 3 0 2 7 5 6 2 1 8 Vagy 0 6 3 0 1 7 4 9 4 9 5 Vé...
64 500 000 HUF
934 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (85445845)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Fészek utca frekventált, kedvelt részén kínáljuk eladásra ezt a 77 m²-es, tágas, világos, újszerű állapotú, két szoba + nappa...
62 990 000 HUF
818 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (38248153)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza közkedvelt, csendes kertvárosi részén kínálunk megvételre egy 64 m²-es, első emeleti, nappali + 2 szobás, amerikai ...
59 900 000 HUF
935 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (46396732)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosában eladó egy modern, földszinti lakás új építésű társasházban! Az ingatlan alapterülete 48 m², melyhez ...
67 105 500 HUF
1 118 425 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (82646857)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk egy gyönyörű téglaépítésű lakást Nyíregyházán, mely 2024-ben készült el. Az ingatlan alapterülete 150 négyz...
119 990 000 HUF
799 933 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (32748364)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Modern belvárosi lakás eladó privát udvarral Nyíregyházán! Eladó egy exkluzív földszinti lakás Nyíregyháza abszolút belvárosába...
63 110 900 HUF
1 168 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (64674442)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza egyik legkedveltebb városrészében, Örökösföldön kínálunk eladásra egy tágas, világos, 3 szobás téglalakást. A laká...
59 900 000 HUF
831 944 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (97524244)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyháza örökösföldön 53 nm-es 1+2 szobás 2. emeleti felújított lakás azonnali költözéssel ELADÓ További jellemzők: négyem...
45 900 000 HUF
866 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (94139574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló elhelyezkedés, teljes felújítás a Damjanich lakópark közelében, lakáshoz tartozó garázzsal a vételárban! ☎ 0 6 3 0 / 2...
44 500 000 HUF
824 074 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való kertkapcsolatos lakástNyíregyházán?

Hasznos tudnivalók

Kertkapcsolatos lakás Nyíregyházán? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a kertkapcsolatos lakások. Ha már tudod, hogy milyen típusú kertkapcsolatos lakást keresel, akkor válassz alkategóriát a keresőben, hogy még pontosabb találati listából válogathass. Ha azt már eldöntötted magadban, hogy eladó kertkapcsolatos Nyíregyházai lakást, vagy kiadó kertkapcsolatos Nyíregyházai lakást keresel, akkor állítsd át a keresőben, vagy kattints a linkekre. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Nyíregyházai ingatlanokat listázó oldalt.

Neked ajánlott keresések: kertkapcsolatos lakás Budapest,   kertkapcsolatos lakás Győr,   kertkapcsolatos lakás Kecskemét,   kertkapcsolatos lakás Miskolc,   kertkapcsolatos lakás Pécs,   kertkapcsolatos lakás Szeged

Mit jelent pontosan a kertkapcsolatos lakás?

A kertkapcsolatos lakás általában földszinti lakást jelent, amely közvetlen kijárattal rendelkezik a kertbe vagy udvarra. Fontos különbség azonban, hogy egyes ingatlanoknál a kert kizárólagos használatú, míg más esetekben közös tulajdonú, társasházi kerthez kapcsolódik a lakás. Vásárlás előtt érdemes tisztázni, hogy a kert jogilag önálló használati joggal rendelkezik-e, vagy csak megosztott területről van szó.