Kertkapcsolatos lakás (2856 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 856 db
Kiadó Debreceni tégla lakás hirdetés (84394511)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség! Gyönyörű, modern földszinti, kertkapcsolatos lakás kiadó a nagyerdő szívében. A társasház 6 lakásos, újé...
2 000 EUR/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (83458335)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Győr - Révfalu Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180965 hivatkozási számú mosonmagyaróvári sorház. Eladó sorház...
74 900 000 HUF
1 314 035 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (44953722)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal KÖLTÖZHETŐ! Szeged-Rókus városrészben felújított, 57, 54 m2-es, két szobás földszinti (félszuterén) kertkapcsolatos, az...
57 900 000 HUF
1 015 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (33337837)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Összeköltözők figyelmébe - kertkapcsolatos lakások! Kiváló lehetőség Újpest kertvárosában, csendes nyugodt környezetben, jó töm...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (89751717)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunakeszi központi kertvárosi részén, csendes és nyugodt környezetben eladó egy egyedi kialakítású, 82 nm-es földszinti lakás. ...
95 000 000 HUF
1 158 536 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kartali tégla lakás hirdetés (43433227)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó új építésű energiatakarékos lakások Kartal csendes, központjában! - Minőségi kivitelezés prémium alapanyagokból- Hőszivat...
69 990 000 HUF
843 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (54357353)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Dunakeszi közkedvelt részén, az Alagliget lakóparkban egy modern, földszinti, kertkapcsolatos, 45 nm-es lakás...
69 900 000 HUF
1 553 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (97754862)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181074 hivatkozási számú zalaegerszegi társasházi lakás. Zalaege...
82 500 000 HUF
1 269 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (28217732)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi lehetőség a II. kerület szívében - új építésű lakás hatalmas terasszal és AUTÓBEÁLLÓVAL! A II. kerület egyik legkereset...
69 900 000 HUF
2 496 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (23513349)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak nálunk Budapest XIV. kerületében, Alsórákoson, a Czobor utcában eladó egy rendezett házban található, 24 nm-es, felújítot...
34 999 000 HUF
1 458 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (73697716)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Óbudán 5 emeletes tégla építésű társasházban eladó 51 nm-es kifejezetten jó állapotú földszinti lakás. Csendes belső udvarra néző ablakok. Jó közlekedés, belváros könnyen elérhető. Közvetítőket nem veszünk igénybe.
69 900 000 HUF
1 370 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Körmendi tégla lakás hirdetés (62997346)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fiatal felnőttek figyelem! Önnek kínáljuk ezt a kivételes lehetőséget Vas vármegyében, Körmend szívében, ahol a modern életstí...
19 900 000 HUF
442 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi egyéb lakás hirdetés (99335349)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balatonalmádiban eladó földszinti lakás – 70, 76 m² + 16, 76 m² TERASSZAL! Balatonalmádi – Kiemelt (lk8) övezet – Új építés ...
107 000 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (38248153)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza közkedvelt, csendes kertvárosi részén kínálunk megvételre egy 64 m²-es, első emeleti, nappali + 2 szobás, amerikai ...
59 900 000 HUF
935 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (46396732)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosában eladó egy modern, földszinti lakás új építésű társasházban! Az ingatlan alapterülete 48 m², melyhez ...
67 105 500 HUF
1 118 425 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (82646857)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk egy gyönyörű téglaépítésű lakást Nyíregyházán, mely 2024-ben készült el. Az ingatlan alapterülete 150 négyz...
119 990 000 HUF
799 933 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (32748364)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Modern belvárosi lakás eladó privát udvarral Nyíregyházán! Eladó egy exkluzív földszinti lakás Nyíregyháza abszolút belvárosába...
63 110 900 HUF
1 168 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi egyéb lakás hirdetés (87834464)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rákospalota kedvelt MÁV-telepi részén, csendes, körbekerített lakóparkban kínálok megvételre egy 47 m²-es, 1. emeleti, 2 szobás...
64 000 000 HUF
1 361 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (37227646)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy szobás kertkapcsolatos lakás ÚJHEGYEN Eladó 46nm-es, kertkapcsolatos, szigetelt társasházi lakás Budapest x. kerületében, ...
49 900 000 HUF
1 084 782 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (33564732)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zugló frekventált részén 2 szobás, erkélyes lakás kiváló közlekedésselZuglóban, a Hungária körút közelében, a Pálma utcában a R...
65 000 000 HUF
984 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való kertkapcsolatos lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal