Kertkapcsolatos lakás (2862 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 862 db
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (86979672)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Gyömrőn, a Kastélydomb lakóparkban egy 62 nm alapterületű, nappali+két halószobás, kertkapcsolatos, autóbeállóval, hősziv...
83 800 000 HUF
1 351 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (72926923)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy egyszintes, 130m2-es, tégla szerkezetű, kertkapcsolatos lakást, amely nem csak egy lakóhely, hanem egy ot...
99 000 000 HUF
761 538 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99368297)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újépítésű, kertkapcsolatos lakás eladó a Marina Parton átadás: 2026. Szeptember Érd:Horváth Jánosné 30-2195668 Referencia szám: lk042468
92 800 000 HUF
2 017 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (39166794)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Siófok ezen hangulatos, érintetlen panorámás részén, a Liszt Ferenc sétányon, a gondos és alapos tervezői munka eredményeként k...
81 995 000 HUF
1 547 075 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (83256497)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
81 979 500 HUF
1 546 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (49356387)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
82 720 000 HUF
1 560 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (45314315)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű társasház földszintjén kínálom megvételre, ezt a kertkapcsolatos, keleti tájolású lakást. Most Akciós ár: 90 Millió...
89 500 000 HUF
1 420 634 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (49781715)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest XII. kerületében, Kútvölgyben, a Szabadság-hegyen egy kivételes adottságú, panorámás, kertkapcsolatos sorházi lakás, c...
295 000 000 HUF
1 489 898 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (23376745)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Székesfehérvár egyik csendes, kertvárosi részén, az Őrhalmi szőlőkben kínálunk megvételre egy 120 m²-es, kétszintes, nappali + ...
74 990 000 HUF
483 806 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37976491)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Marina Part Vízparti életérzés, terasz + kert, Fóka-öböl panorámaHa Marina-életérzésre, vízparti kilátásra és egy igazi p...
160 000 000 HUF
1 975 308 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (98985464)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Sasad egyik csendes utcájában eladó, kertkapcsolatos, 117 nm-es, három teraszos lakás, teremgarázs hellyel és tárolóval. A hár...
199 900 000 HUF
1 708 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (38647674)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető kis lakások / autóbeálló / terasz / KERTAkár saját részre akár befektetésre kiváló választás! II. kerület Fr...
79 900 000 HUF
2 159 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (86634451)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó új építésű lakás a XI. kerületben, Madárhegy csendes mellékutcájában! Amerikai konyhás 4 hálószobás teraszos, kertkapcsol...
260 360 000 HUF
2 304 070 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (41963336)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kedves ÉrdeklődőSzeretném bemutatni Önnek ezt a kertkapcsolatos társasházi lakást Óbuda hegyvidékén. Éljen a természettől karny...
219 900 000 HUF
1 773 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (47945299)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
III. kerületben luxus hatlakásos társasház kertkapcsolatos lakása keresi első lakását! - 76 Nm nettó alapterületű lakrész ( ala...
219 000 000 HUF
2 305 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (35848388)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 31 nm-es, lakható állapotú lakás a 2. kerület csendes, zöldövezeti részén Nyúl utcaBudapest egyik legkedveltebb kerületéb...
63 000 000 HUF
2 032 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (47445323)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Eladó Örökpanorámás, Kertkapcsolatos Okosotthon a 3. kerületben kétgenerációs lehetőséggel, exkluzív felszereltséggel! Budapest...
319 990 000 HUF
1 729 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53143337)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó prémium lakás a marina parton nagy terasz-kertkapcsolattala XIII. kerület közkedvelt Marina Partján eladó egy 2019-ben át...
206 000 000 HUF
2 423 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (82344786)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Piaci ár alatt! Modern, kertkapcsolatos, újépítésű lakás a Duna-part közelében – Waterfront by Biggeorge Eladó egy kivételes a...
137 900 000 HUF
1 838 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (43439552)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A projekt keretében egy 1. emeleti, 61 nm-es, nappali + 2 szobás lakás, 11 nm-es erkéllyel várja új tulajdonosát. Itt az ideje...
107 564 625 HUF
1 763 354 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való kertkapcsolatos lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal