Eladó kétgenerációs ház (3592 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 3 592 db
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (71635554)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 7+ 2 fél
Gyulán apartman ház eladó. a tégla falazatú, két szintes, 260 nm-es ingatlan a várfürdőhöz és a középkorban épült egyetlen épen...
180 000 000 HUF
692 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömöri családi ház hirdetés (66451929)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 309 m2
Telekterület: 1330 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó Csömörön a XVI. kerület szomszédságában, panorámás, 2 generációnak alkalmas, 309 nm-es családi ház Csömöröm, csendes mell...
249 000 000 HUF
805 825 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fonyódi családi ház hirdetés (57548947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 786 m2
Szobaszám: 7+ 5 fél
Megvételre kínálok a Balaton déli partján, Fonyódon egy 340 m2-es balatoni panorámás, kétgenerációs családi házat! a 2001-ben é...
129 000 000 HUF
379 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi családi ház hirdetés (99594762)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 786 m2
Szobaszám: 7+ 5 fél
129 000 000 HUF
379 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti ikerház hirdetés (54377536)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 394 m2
Szobaszám: 7
Kétgenerációs ház Dunaharaszti legjobb részén eladó! Eladó egy impozáns, kétszintes családi ház Dunaharaszti legkeresettebb rés...
149 900 000 HUF
749 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (23435328)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1349 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Bács-Kiskun vármegyében, Baján egy kétszintes, 140 m2-es családi házat. a telek területe 1349 m2. Az ingatlan ...
48 999 999 HUF
349 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (63376153)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 7
Eladó családi ház Tahitótfalu KÉTGENERÁCIÓS Kétgenerációs családi ház Tahitótfalu Eladó Tahitótfalu központhoz közeli részén,...
165 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (33397477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Eladó Dabas központjában 122 nm. -Es vegyes építésű, magas alapozású, pincés kétgenerációs családi ház! Az ingatlan 548 nm-es t...
69 900 000 HUF
568 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi ikerház hirdetés (69765689)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 791 m2
Szobaszám: 4
Balatonfüreden eladó felújított kétgenerációs ikerfél lakóház. Az ingatlan csendes, nyugodt környezetben mégis központ közeli r...
130 000 000 HUF
1 428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (24322957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 212 m2
Telekterület: 608 m2
Szobaszám: 5
Álmai otthonára vágyik Mezőkövesd nyugodt kertvárosi részén? Akkor figyelmébe ajánljuk ezt a különleges adottságokkal rendelkez...
59 000 000 HUF
278 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári családi ház hirdetés (85836247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 696 m2
Szobaszám: 4
Kétgenerációs luxusélet Mosonmagyaróváron – medence, szauna, okosotthon és még több! Egy otthon, ami több mint lakás – egy él...
169 990 000 HUF
809 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (93934542)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 1178 m2
Szobaszám: 9
Pécsett a Donátusban, eladó egy szép, panorámás, nagyon jó állapotú, akár 2 generáció együttélésére is alkalmas családi ház.. A...
250 000 000 HUF
1 506 024 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siklósi családi ház hirdetés (37585987)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 664 m2
Szobaszám: 8
Máriagyűdön, a templom közelében medencés családi ház eladó: - 664 nm-es belterületi telken - tégla építésű - kétszintes - 240 ...
119 000 000 HUF
495 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai ikerház hirdetés (42577374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 617 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Elhelyezkedés: * Tolna vármegye, Tolna városában a víztorony közelében eladásra kínálok egy tetőtér beépítéses, téglából épült ...
30 990 000 HUF
245 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (63965534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1349 m2
Szobaszám: 5
48 999 999 HUF
349 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (38961752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1349 m2
Szobaszám: 5
48 999 999 HUF
349 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi sorház hirdetés (62823483)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 207 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 8
Harkány gyógyfürdő szomszédságában kétgenerációs sorház eladó: - két külön bejáratú lakás 1.Lakás 115nm földszint-első emelet- ...
79 990 000 HUF
386 425 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (43982765)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 403 m2
Szobaszám: 3
Mecsekoldal belvárosközeli részén családi ház eladó: - csendes helyen - 403 nm telken - szintezett kerttel - 160 nm-es önálló c...
125 000 000 HUF
781 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdősmároki családi ház hirdetés (95477935)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1815 m2
Szobaszám: 6
Idilli családi ház eladó festői környezetben 1815m2 telekkel – Baranya megye, ErdősmárokEladásra kínálunk egy páratlan hangulat...
69 000 000 HUF
492 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (78867947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 425 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: 5
Székesfehérvár egyik legszebb részén, Öreghegyen, eladó egy történelmi nevezetességgel bíró, 3 szintes, 3 szoba + nappalis csal...
189 900 000 HUF
446 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való kétgenerációs házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal