Eladó kis lakás Budapest III. kerületben (215 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 215 db
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (79487643)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Gyönyörű, erkélyes garzonlakás eladó az Óbudai Egyetem szomszédságában! Eladóvá vált egy 2004-ben épült, modern, liftes társas...
72 900 000 HUF
1 918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (78147423)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Praktikusan, igényesen kialakított minilakás az Óbudai Egyetem szomszédságában! Eladó egy igényesen felújított kis minilakás az...
30 900 000 HUF
1 817 647 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (43489433)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Békásmegyer hegy felőli oldalán eladó egy 36 nm-es, 1 szoba panorámás lakás a 4. emeleten! A lakás egy szigetelt ház 4. emele...
47 900 000 HUF
1 330 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (27473523)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Pók utcai lakótelepen eladó egy 27 négyzetméteres garzonlakás! A lakás egy 4 emeletes társasház első emeletén található. ...
50 500 000 HUF
1 870 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (66531799)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
72 900 000 HUF
1 918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (16794833)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó óbudán második emeleti közepes állapotú LAKÁS Az ingatlanpiac folyamatosan fejlődik, és most egy kivételes lehetőséget k...
50 500 000 HUF
1 010 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (47766333)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Vevő kerestetik egy óbudai saját kertkapcsolatos LAKÁSRA! Ha az álom otthonát keresi és az egyik legfontosabb szempont Ön szá...
99 900 000 HUF
1 816 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (87569932)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
72 900 000 HUF
1 918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (22624633)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerületi lakás eladó! 37 M²-es, erkélyes panel lakás! Eladásra kínálok egy 37 m²-es, remek elrendezésű panel lakást a III....
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (38337324)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
72 900 000 HUF
1 918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (41972366)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Erkélyes garzon lakás, Budai hegyekre panorámával és naplementével. Kiváló közlekedésnél, a Margitsziget tőszomszédságában, a...
54 900 000 HUF
1 893 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (15179946)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
III. Óbudán a Búvár utcában eladó egy rendezett 10 emeletes panelház 10. emeletén levő 48 m2-es, 2 szobás, világos konyhás, beé...
69 900 000 HUF
1 456 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (42392529)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó világos, erkélyes garzon a Békásmegyeren – remek lehetőség! Budapest kedvelt részén kínálunk megvételre egy 28 nm-es, 4...
52 900 000 HUF
1 889 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (52971532)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (65842346)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Óbudán, az Óbudai Egyetem közelében, 26 nm-es, jól kiadható, felújított ingatlan eladó! Ajánlatunk elsősorban azok számára ideá...
26 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (49553236)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (16143693)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerületben, a Tímár utca közelében, 20 nm-es, 1 szobás, felújított, szuterén, papíron műhely megnevezésű ingatlan eladó – ...
29 800 000 HUF
1 490 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (42143364)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Óbudán extra jó ajánlat! Startoljon RÁ! FLÓRIÁN tér közelébe 2 szoba loggiás felújítandó LAKÁS! Rendezett, karban tartott 1...
61 900 000 HUF
1 263 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (77323535)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
72 900 000 HUF
1 918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (23541892)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Projekt bemutatása Óbuda szívében A III. kerületben a Duna-parthoz közel a Folyamőr utca, Miklós tér és Bogdáni út által határ...
69 900 000 HUF
2 330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest III. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal