Eladó kis lakás Budapest VI. kerület, Terézváros (327 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó kis lakás Budapest VI. kerület, Terézváros

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 327 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (73352493)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
3%-Os hitelre alkalmas INGATLAN Fiatalos otthon a Bazilika mellett, azonnal költözhető állapotban! Budapest belvárosának szí...
84 900 000 HUF
1 489 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (73348865)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
KKirály utcában 54 nm es 1 szoba + hall, 2. emeleti lakás eladó. Az utcai nézetű nappali világos, dél-keleti fekvésű. A lak...
75 000 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (53421394)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi belvárosi életérzés erkéllyel - Terézváros szívében! Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Budapest VI. kerületének egy...
64 900 000 HUF
1 707 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44418595)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapesten, a 6. kerületben, néhány percre a Nyugati pályaudvartól, kitűnő lokációban kínálunk eladásra egy újépítésű, 3. emele...
79 900 000 HUF
1 664 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (95334833)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
> Befektetők figyelmébe ajánljuk ezt a kivételes adottságú, magas minőségben felújított lakást Budapest szívében, a VI. kerüle...
59 900 000 HUF
2 139 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (88444792)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
79 900 000 HUF
1 664 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44433433)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Fiatalok, befektetők figyelem! *** A világörökség részeként nyilvántartott Andrássy út közelében, a Kodály köröndnél, egy ...
39 900 000 HUF
1 995 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (25394995)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Szent István Bazilika Közelében Garzon Eladó! Alkuképes Irányár! Megvételre kínálok a VI. kerület Hajós utcában, a Bazilik...
51 800 000 HUF
2 354 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (79376554)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belsőépítész által tervezett, teljesen berendezett, hőszívattyúval, szerkezet temperálással, elektromos redőnyökkel és minden k...
89 000 000 HUF
1 854 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (54494767)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Király utcában 54 nm es 1 szoba + hall, 2. emeleti lakás eladó. Az utcai nézetű nappali világos, dél-keleti fekvésű. a lakásban...
75 000 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (88985353)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es lakás a VI. kerületi Szófia utcában! Budapest egyik kedvelt, központi részén kínálunk megvételre egy 4. emelet...
44 900 000 HUF
1 726 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (35979897)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A VI. kerület egyik csendes mellékutcájában, a Székely Bertalan utcában kínálunk megvételre egy igényesen felújított, első emel...
57 999 000 HUF
1 933 300 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (87349536)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás a Bazilika közelében! VI. kerületben, az Ó utcában eladó egy 5 emeletes, liftes társasház 2. emeletén egy fe...
60 000 000 HUF
2 307 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94344944)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyugati pályaudvar vonzásában zöld udvaros házban garzon lakás ELADÓ! ALAKÍTSA igénye SZERINT! Átlagos állapotú társasház a ...
49 500 000 HUF
1 767 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (67378663)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó stílusos, felújított lakás Budapest belvárosában, a VI. kerület szívében. Budapest egyik legkedveltebb részén, a VI. ke...
57 000 000 HUF
1 965 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (54415367)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
79 200 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (34675659)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 106 m²-es, sokoldalúan hasznosítható ingatlan a VII. kerületben Budapest frekventált részén, a Gozsdu-udvar közvetlen sz...
74 900 000 HUF
749 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (59533992)
25 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 252 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
VI. kerület, Király utca – Teljes körűen felújított, utcai bejáratos szuterén ingatlan eladó Budapest belvárosának szívében, a...
159 000 000 HUF
630 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (49247253)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó egy felújított, 74 m²-es lakás a Király utcában, a körúttól mindössze egy utcányira! ! ! A lakás ablakaiból közvetlen k...
128 000 000 HUF
1 729 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39495714)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó luxus lakás az Andrássy úton! Eladó 146 nm-es, 3 szobás, 3 m-es belmagassággal rendelkező felújított lakás. a a házban ...
329 900 000 HUF
2 259 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest VI. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal