Eladó kis lakás Budapest VII. kerület, Erzsébetváros (459 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó kis lakás Budapest VII. kerület, Erzsébetváros

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 459 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33646322)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás a Klauzál tér mellett kiváló befektetés a VII. kerület szívében! Budapest VII. kerületének egyik legnépszerű...
53 300 000 HUF
1 903 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (85359357)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Galériázott, felújítandó garzonlakás 30+11 nm, kiváló KÖZLEKEDÉSSEL Ingatlan jellemzői: Tulajdoni lapon: 28 nm Valós alapterül...
43 900 000 HUF
1 567 857 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (27784525)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
7. kerület kedvelt részén, a Garay utcában kínálok megvételre egy 32 nm- es világos, ablakos konyhával (8, 8nm) rendelkező, 2. ...
48 000 000 HUF
1 655 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83377323)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frissen elkészült, teljes körűen felújított, állógalériás lakás, 1. emelet jósika UTCAFiatalos, modern megoldást keresel a belv...
54 900 000 HUF
2 745 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45559583)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
50 000 000 HUF
2 631 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74657243)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 7. kerületében, Belső-Erzsébetvárosban kínálunk megvételre egy nagykörúti, 33nm-es, 5. emeleti, felújított, azonnal kö...
60 000 000 HUF
1 818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84479363)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
60 000 000 HUF
1 818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35573343)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi dinamika, modern kényelem, felújított ékszer a Nagykörúton! ENGLISH description BELOW! ! ! Szeretne a város origój...
60 000 000 HUF
1 818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46445437)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, azonnal költözhető lakás eladó Erzsébetvárosban! Budapest VII. kerületében, kiváló közlekedéssel (m2, m4 metró, K...
43 500 000 HUF
1 740 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (38845825)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínáljuk Középső-Erzsébetváros kedvelt utcájában, az Almássy tér szomszédságában található, 22 m²-es, teljeskörűen f...
45 500 000 HUF
2 068 181 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (92439418)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínáljuk a VII. kerület középső Erzsébetváros részén található, 1. emeleti, 27 m²-es (galériával együtt), napfényes,...
46 900 000 HUF
1 737 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (17796437)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a VII. kerület egyik legkedveltebb sétálóutcájában, Belső-Erzsébetváros pezsgő hangulatú részén, a Kazinczy utcában egy 1...
58 990 000 HUF
1 787 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94119765)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Gozsdu Udvar3%-os hitellel megvásárolható ingatlan a belváros közepénKözvetlenül a Gozsdu Udvar melletti patinás épületben vált...
61 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74247914)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
VII. kerület Külső Erzsébetváros, Dembinszky utca. Városliget szó szerint a KÜSZÖBÖN! Ez a 30 nm-es, teljesen felújított, va...
59 000 000 HUF
1 966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (54594394)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest egyik legkeresettebb városrészében, Erzsébetvárosban kínálunk megvételre egy 29 m²-es (valóságban 31 m²), 2. emeleti l...
49 900 000 HUF
1 720 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (78445498)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel Budapest szívében belső Erzsébetvárosban található, jó állapotú lakást, amely tökéletes választás lehet mindazok sz...
44 900 000 HUF
1 360 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (71264714)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó lakás a Dohány utcai Zsinagóga szomszédságában Airbnb engedéllyel rendelkezik.
59 000 000 HUF
2 269 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (42267678)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
35Nm 1 szobás csendes - 3. emeleti elhelyezkedésnek köszönhetően napfényes - nagyszerű elosztás (előszoba, konyha, szoba, fürdő...
62 000 000 HUF
1 771 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34433332)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szeretne zöldben, központban lenni! MIT szólna a városligethez, egy elegáns negyedben? ÉRTÉKÁLLÓ lakást keres? Megtalálta? ...
356 950 000 HUF
3 077 155 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (38333357)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
61 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest VII. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal