Eladó kis lakás Budapest VII. kerület, Erzsébetváros (464 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó kis lakás Budapest VII. kerület, Erzsébetváros

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 464 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24526795)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 26nm...
49 900 000 HUF
1 919 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39527425)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 24nm...
49 900 000 HUF
2 079 166 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (29681823)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest VII. kerületében, a Klauzál téren egy 39 nm-es, jó állapotú, 4. emeleti polgári lakás, amely egy 1920-ban épült,...
58 000 000 HUF
1 487 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32773485)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
49 900 000 HUF
1 919 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (91249973)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 000 000 HUF
1 487 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (75414264)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 000 000 HUF
1 487 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (48364151)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 000 000 HUF
1 487 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53239576)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerület szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 26nm-es ingatlan Bud...
49 900 000 HUF
1 919 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84298646)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Napfényes polgári ékszerdoboz a Klauzál téren, Galériázható, azonnal költözhető otthon ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín...
58 000 000 HUF
1 487 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53924973)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
> Belső Erzsébetvárosban, a VII. kerület egyik hangulatos utcájában eladó egy polgári társasház 2. emeletén található, gyönyör...
52 900 000 HUF
2 404 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44235733)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerület szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 24nm-es ingatlan Bud...
49 900 000 HUF
2 079 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (88197545)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás Budapest VII. kerületben. Ha szeretné személyesen megtekinteni az ingatlant, vagy további információkra van szüksége, akkor hívjon bizalommal!
56 900 000 HUF
1 724 242 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24424734)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 000 000 HUF
1 487 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74413654)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a VII. kerület szívében, a Dob utcában egy 32 m²-es, 1 szobás, felújított garzonlakás, amely ideális otthon vagy befektet...
52 900 000 HUF
1 653 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (52388943)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
VII. kerület Külső Erzsébetváros, Dembinszky utca VÁROSliget szószerint a KÜSZÖBÖN! Csak hozd a ruhát meg egy matracot és máris...
59 000 000 HUF
1 966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (89311434)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerület belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 21nm-es...
44 500 000 HUF
2 119 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (21736424)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy kiváló lakás prémium bútorokkal közel 4 méteres belmegassággal a Dohány utcában! Ez a nagypolgári stílusban épült l...
67 900 000 HUF
1 656 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (59545646)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 25 nm-es, jó állapotú, remek elosztású lakás a Csengery utca-ban! A földszinti ingatlan 1 szoba + konyhás kialakítá...
42 900 000 HUF
1 716 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (92883278)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 21nm...
44 500 000 HUF
2 119 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93199327)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Értékállóság, korszerűség, gazdaságosság, kiváló befektetés. Könnyű megközelíthetőséggel, kiváló infrastruktúra mellett a 7. ke...
68 845 595 HUF
2 086 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest VII. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal