Eladó kis lakás Budapest VIII. kerületben (394 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó kis lakás Budapest VIII. kerületben

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 394 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43388225)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern városi élet a corvin negyed közvetlen KÖZELÉBEN Eladó egy félemeleti, világos, 36 nm-es lakás Budapest egyik legdinamik...
43 600 000 HUF
1 211 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (76429899)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern garzon a Corvin-negyed közelében Eladó egy 27 nm-es, világos félemeleti lakás a Corvin-negyed közelében, dinamikusan fe...
37 500 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47433683)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern belvárosi élet a corvin negyed SZÉLÉN 35 nm-es, újépítésű hangulatú lakás – baross UTCA Eladó egy félemeleti, világos, ...
42 600 000 HUF
1 217 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54453752)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy teljeskörűen felújított galériás garzon a VIII. kerületben, a Népszínház utcában Szép állapotú társasház földszintjé...
37 600 000 HUF
2 211 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (22874559)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
42 800 000 HUF
1 712 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71375479)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Blaha Lujza tértől sétatávolságra keresi új tulajdonosát egy 30 nm-es duplex minilakás. A ingatlan re...
35 800 000 HUF
1 193 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41343722)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Horváth Mihály térhez közel, keresi új tulajdonosát, egy félemeleti, utcai nézetű 36 nm-es 1 szobás po...
43 600 000 HUF
1 211 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47573722)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Horváth Mihály térhez közel, keresi új tulajdonosát, egy félemeleti utcai nézetű 26 nm-es 1 szobás pol...
37 500 000 HUF
1 442 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84572483)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Horváth Mihály térhez közel, keresi új tulajdonosát, egy félemeleti 35 nm-es 1 szobás utcai nézetű pol...
42 600 000 HUF
1 217 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57419362)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Lakberendező által tervezett, galériás design lakás eladó a Blaha Lujza tér közelében ENGLISH description BELOW! ! ! Eladásra...
99 000 000 HUF
1 320 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84464729)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Világos, felújítást igénylő lakás frekventált helyen *** Eladó Budapest belvárosában, a 8. kerületben, a Horváth Mihály tér...
49 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55232799)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők és első lakást keresők figyelem! A város közepén eladó egy 34 m²-es, felújítandó garzonlakás, amely kiváló lehetős...
49 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54745675)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi prémium okos otthonok 1, 5 mft-os m2-ÁRAKKAL! ! ! KÖRNYEZET-, és pénztárcabarát, minőségi megoldások első lakásukat...
57 490 000 HUF
1 742 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73243789)
85 napja a megveszLAK-on