Eladó kis lakás Budapest XI. kerületben (135 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 135 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (47338534)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kivételes lehetőség befektetőknek és fejlesztőknek! Eladásra kínálok Budán a 11. kerület egyik közkedvelt részén egy bruttó 176...
74 000 000 HUF
698 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (38397443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy 61 nm-es, tágas, 1 szobás lakást Budapest egyik legkedveltebb és legzöldebb részén, a Gellért-hegyen. a l...
115 000 000 HUF
1 885 245 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (47652454)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás 11. kerület Kivételes lehetőség befektetőknek és fejlesztőknek! Eladásra kínálok Budán a 11. kerület egyik közked...
74 000 000 HUF
698 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (65262759)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a Gellért-hegyen, a XI. kerület egyik legjobb részén, csendes, fákkal ölelt utcában, csodás hangulatú lakás! Eladásra k...
115 000 000 HUF
1 885 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (73737393)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás 11. kerületKivételes lehetőség befektetőknek és fejlesztőknek! Eladásra kínálok Budán a 11. kerület egyik közkedvel...
74 000 000 HUF
698 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (57444345)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy kivételes lehetőséget Kelenföld szívében, egy jó fényviszonyokkal rendelkező lakást. Ez az ingatlan kivál...
39 000 000 HUF
1 114 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (21529592)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XI. kerület Albertfalva csendes, családi házas részén, az Adony utcában, saját kerttel rendelkező társasházban, eladó egy 42 nm...
63 900 000 HUF
1 521 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (13616399)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újépítésű lakások Újbuda szívében Budapest XI. kerületének egyik legkedveltebb, fejlődő városrészében különleges új otthonok ép...
67 900 000 HUF
2 057 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (25824527)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy kiváló állapotú, 31 m²-es lakás amihez egy 6m²-es erkély is tartozik Budapest 11. kerületében, az Alíz utcában – 2020...
69 900 000 HUF
2 254 838 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (46795995)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
C I T Y C Λ R T E L INTERNATIONAL luxury real estate AGENCY bemutatja: XI. Bogdánfy utcai lakótelepen, nagyon jó közlekedésn...
69 900 000 HUF
1 889 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (95494375)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újépítésű 1-2-3 Szobás, Teraszos Álomotthonok Újbudán! Közel a belvároshoz, könnyű megközelíthetőséggel, kiváló infrastruktúr...
71 500 000 HUF
2 306 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (85394463)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapesten XI. kerületben (xii. Szélén) Hegyalja út - Dayka Gábor utca sarkán épült társasházban garzon lakás eladó. Mivel sp...
47 000 000 HUF
1 740 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (37642922)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A XI. kerület egyik legkedveltebb részén, a Beregszász úton, a metrótól mindössze 5 perc sétára eladó ez a brutto 31 nm-es, 1 s...
69 900 000 HUF
1 997 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (24773583)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a Kanizsai utcában, egy francia erkélyes, utcai nézetű kedves kis garzon! A 30 nm- es egy szobás lakás a társasház harm...
74 900 000 HUF
2 496 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (72339336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy különleges lehetőséget kínálunk Önnek Budapest 11. kerületének szívében. Az ingatlan főbb jellemzői: - 32nm - 1 szoba - G...
34 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (55698341)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az ingatlan, amelyet most bemutatunk, egy 43 négyzetméteres, felújítandó lakás, amely ideális választás lehet akár saját otthon...
60 000 000 HUF
1 395 348 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (68381747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Álomotthonok újbudán! Közel a belvároshoz, könnyű megközelíthetőséggel, kiváló infrastruktúra mellett a bme és az elte közelébe...
71 500 000 HUF
2 306 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (97424359)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Móricz Zsigmond körtér egyik legkarakteresebb, 1909-ben épült nagypolgári házában kínálunk egy teljesen megújult, prémium ott...
84 900 000 HUF
2 070 731 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (45446889)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
69 100 000 HUF
2 093 939 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (69499657)