Eladó kis lakás Budapest (3476 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 476 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38349456)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Világos, felújítást igénylő lakás frekventált helyen *** Eladó Budapest belvárosában, a 8. kerületben, a Horváth Mihály tér...
49 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (75734374)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ez az ingatlan tökéletes lehetőség azok számára, akik a modern kényelmet és design-t keresik, miközben nem akarnak lemondani a ...
269 000 000 HUF
2 690 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (52456474)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest x. kerületében, rendezett társasházban, közkedvelt Szárnyas utcában első emeleti, 29 m²-es, 1 szobás, előszobáva...
47 990 000 HUF
1 654 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32537148)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jelenleg bélrő lakik benne, így akár befektetésre is kiváló választás lehet. a ház rendezett és jó állapotú. -Gáz-konvektor fű...
49 990 000 HUF
1 922 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (13673322)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy 49nm-es, DNY-i tájolású lakást a XV. kerületben, a Baksay Sándor utcában. 15Nm előkert + 35nm saját udva...
57 900 000 HUF
1 181 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (22768399)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Projekt bemutatása A XI. kerületi Bartók Béla úthoz közel épülő lakópark egy csendes, nyugodt környezetet kínál a város forgat...
70 273 350 HUF
1 756 833 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (13351265)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XV. kerületben: csendes mellékutcában, újpest szomszédságában, 35 m2, 1 szobás, közepes állapotú téglalakás, TÁROLÓVAL. AZ ép...
35 900 000 HUF
1 025 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43388225)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern városi élet a corvin negyed közvetlen KÖZELÉBEN Eladó egy félemeleti, világos, 36 nm-es lakás Budapest egyik legdinamik...
43 600 000 HUF
1 211 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (76429899)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern garzon a Corvin-negyed közelében Eladó egy 27 nm-es, világos félemeleti lakás a Corvin-negyed közelében, dinamikusan fe...
37 500 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47433683)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern belvárosi élet a corvin negyed SZÉLÉN 35 nm-es, újépítésű hangulatú lakás – baross UTCA Eladó egy félemeleti, világos, ...
42 600 000 HUF
1 217 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43446328)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Duna parti wellness otthon a XIII. kerület VIZAFOGÓN! Budapest XIII. kerület kiemelt apartmanházában eladóvá vált egy 35 nm-e...
95 000 000 HUF
2 714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (79739374)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kedves Érdeklődő! Figyelmedbe ajánlom ezt a Ligetváros kedvelt részén található, 2. emeleti, 26 m²-es, egyszobás + külön konyh...
39 900 000 HUF
1 534 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (45223746)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XXI. kerületben, a Mansfeld Péter utcában eladó garzon lakás Mérete: 20nm Ára: 21. 000. 000. - Ft Teljesen felújított, új víz v...
21 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (57947873)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok a Parlament közvetlen szomszédságában a Kossuth téren, egy 34 nm-es 4. emeleti garzonlakást gyönyörű szép lift...
69 000 000 HUF
2 029 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54453752)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy teljeskörűen felújított galériás garzon a VIII. kerületben, a Népszínház utcában Szép állapotú társasház földszintjé...
37 600 000 HUF
2 211 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (22874559)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
42 800 000 HUF
1 712 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (33458237)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
️ Reformkori elegancia az Erzsébet tér és a Budapest Eye szomszédságában Vannak épületek, amelyeknek tartásuk van. Ez az 1840-...
79 999 999 HUF
2 051 282 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92573267)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, galériás garzon újlipótvárosban praktikus térkihasználás, azonnal KÖLTÖZHETŐ! Budapest XIII. kerületének kö...
76 900 000 HUF
2 261 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (17479951)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69144849)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 30 m2-es, azonnal költözhető lakás a XIII. kerületben, a Balzac utcában! Budapest XIII. kerületének közkedvelt részén, ...
73 000 000 HUF
2 433 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal