Eladó kis lakás Budapest (3476 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 476 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (35314738)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Projekt bemutatása A XI. kerületi Bartók Béla úthoz közel épülő lakópark egy csendes, nyugodt környezetet kínál a város forgat...
124 631 850 HUF
1 947 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (46794275)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
78 474 900 HUF
2 012 176 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (59836144)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Remek kis garzon fiataloknak! Első lakásra vágyóknak ajánlom. a nagy erkélyen egy csésze kávé, vagy egy pohár bor mellett jóidő...
73 146 150 HUF
1 924 898 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39393235)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Vizafogón, kiváló közlekedés és ellátottság mellett, 2019 nyarán átadott lakópark, 6. emeletén, D-i tájolású, 37nm+8nm erkélyes...
69 990 000 HUF
1 707 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (54936979)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetőknek, fiataloknak, diákoknak, első lakásnak ideális! Szeretnél benne lenni Buda körforgásában, de mégis távol maradni...
69 900 000 HUF
1 553 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb lakás hirdetés (89454534)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. kerületében eladásra kínálok egy 25 nm-es társasházi lakást. Az ingatlanban szoba, konyha, fürdőszoba található. M...
30 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (28746399)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítás alatt álló galériás garzon eladó a VI. kerületben, irodának is tökéletes! Székely Bertalan utca 28 m² + 13, 5 m² gal...
48 900 000 HUF
1 746 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32333358)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Stílusos, frissen felújított garzon az Erkel színház közelében! Eladó egy 28 nm-es, földszinti, design berendezéssel frissen fe...
51 900 000 HUF
1 853 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (43478558)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás, akár befektetésnek vagy első lakásnak készpénzes vevőknek! Budapest 21. kerületének frekventált részén találh...
24 900 000 HUF
996 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44577994)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hosszútávra kiadó egy új, felújított gépesített, berendezett aut. Mosógép, páraelszívó, porszívó, vasaló, hajszáritó, fagyasztós hűtőszekrény, villanybojler szárítógéppel ellátott egy személynek 140x200 franciaággyal a galérián
220 000 HUF
11 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (23383152)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
73 146 150 HUF
1 924 898 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb lakás hirdetés (71979353)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A XI. kerület egyik legdinamikusabban fejlődő városrészében, Kelenföldön, Duna közeli, napfényes, erkélyes, 29 m2-es lakás kere...
61 900 000 HUF
2 134 482 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi egyéb lakás hirdetés (83872872)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A XII. kerületben, hegyvidéken, Csillebérc frekventált részén, a Budai hegyek ölelésében, zöld környezetben, 52 nm-es, erkélyka...
85 000 000 HUF
1 634 615 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (35736887)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Andrássy út, gyönyörű, 1885-ben épült épületében kínálok eladásra egy földszinti, 37 nm alapterületű, teljes egészében galériáz...
69 000 000 HUF
1 864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69853491)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frangepán utcában befektetésre tökéletes lakás a XIII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó a XIII. kerület szívében, a közkedvelt Frangepán...
55 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (79351315)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 58 m² + dupla galériás, frissen festett, amerikai konyhás, egy légterű lakás a VI. kerület szívében. a lakás különleg...
77 900 000 HUF
1 343 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49954944)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest belvárosában jó állapotú kedves hangulatú galériás garzon eladó. Befektetésnek vagy Egyetemistásoknak kiváló. a közlek...
57 000 000 HUF
1 583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33343373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 11 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Figyelem, igazi ritkaság - eladó mini lakosztály Budapest szívében Rákóczi tér közelében! Kiváló befektetés vagy első otthon! B...
34 900 000 HUF
3 172 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (83723556)
4 hónapja a megveszLAK-on