Eladó kis lakás Budapest (3505 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 505 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73583474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 24nm es 1 szobás 1 emeleti lakás Budapest XIII. kerületében a Ferdinand negyedben, 2020-ben teljesen felújított galér...
48 500 000 HUF
2 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (98241521)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Prémium befektetési lehetőség a 6. kerület szívébenEladásra kínálunk egy teljes körűen és igényesen felújított, földszinti inga...
65 900 000 HUF
1 882 857 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (65266439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözne? Befektetne? Teljesen felújított, gépesített kis garzon a 6. kerület szívében! Budapest 6. kerületben 5 perc...
47 900 000 HUF
1 774 074 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (88744443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
65 900 000 HUF
1 882 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (51675174)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás, akár befektetésnek vagy első lakásnak készpénzes vevőknek! Budapest 21. kerületének frekventált részén talál...
24 900 000 HUF
996 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83426442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Prémium minőségű, újépítésű lakások a Corvin negyed szélén, a Kálvária térnél! A belváros szívében, a Corvin negyed szélén, a...
57 000 000 HUF
1 628 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (48943471)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
49 000 000 HUF
1 689 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37996527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
48 500 000 HUF
2 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35923567)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
49 000 000 HUF
1 689 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69998579)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
49 000 000 HUF
1 689 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (99647332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
65 900 000 HUF
1 882 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (88392752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újépítésű garzon, alacsony áron! Hamarosan átadásra kerül ez az újépítésű, 35 nm-es, 1 szobás, 2. emeleti, udvarra néző lakás...
52 750 000 HUF
1 507 142 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37738316)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újépítésű lakás alacsony áron! Hamarosan átadásra kerül ez a 35 nm-es, 3. emeleti, udvarra néző újépítésű lakás a Keleti pály...
51 100 000 HUF
1 460 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43174759)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében. Kínálatunk 33nm-es garzontól a 98nm-es 4 szob...
51 300 000 HUF
1 315 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (82643832)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Haszonélvezeti joggal terhelt garzon eladó! Budapest 13. kerületében, Újlipótvárosban, egy 6 emeletes tá...
27 000 000 HUF
1 421 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27948395)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a XII. KERÜLETBEN! ! ! Ezt ne hagyja ki! Budapest, XIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén kínálok eladásr...
48 500 000 HUF
2 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (47995232)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Felújított garzon eladó a 9. kerület legkeresettebb részén! A Ferenc körút és Tompa utca sarkán, kiváló ...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (43778578)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
* * * Kis rezsijű garzonlakás eladó Újpesten * * * Eladó Budapest IV. kerületében, Újpesten, a Csokonai utcában egy 25 m-es + ...
32 000 000 HUF
1 280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (65633552)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 540 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelmébe ajánlom! A belváros szívében, a Királyi Pál utca sarkán, lüktetően pezsgő környezetben, exkluzív tetőté...
270 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24833564)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Erzsébetvárosban, ! ! Az István utcában eladó egy jó állapotú, 29 nm-es hasznos alapterülettel rendelkező, galériázott téglala...
43 900 000 HUF
1 513 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal