Eladó kis lakás Budapest (3485 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 485 db
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (25238637)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XXI. kerületben lévő Csepel Kertváros szívében található, 28 négyzetméteres, egy szobás szuterén ingatlanunk ideális választás ...
29 500 000 HUF
1 053 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94789928)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest rendkívül felkapott és folyamatosan fejlődő környéken a XIII kerületben, közel a Dunához, kiemelkedő színvonalú modern...
61 490 000 HUF
1 708 055 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (65824375)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a Visegrádi utcában egy teljeskörűen felújított, 35 nm-es + 6 nm galériás, napfényes kis lakás. Az ingatlan az első emele...
59 000 000 HUF
1 685 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (28765562)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a Visegrádi utcában egy teljeskörűen felújított, 39 nm-es + 6 nm galériás, napfényes kis lakás. Az ingatlan az első emele...
65 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (78994498)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest VII. kerületében, a Hársfa utcában egy 27 nm-es felújítandó lakás. Az ingatlan praktikus elosztású: egy szobáb...
30 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (56645333)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
I. kerület zöldövezeti részén, pár perc séta távolságra a Citadellától és a Filozófusok kertjétől található az az ingatlan egy ...
79 500 000 HUF
1 806 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23934761)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Üdvözlöm! Eladó modern garzonlakás a XIII. kerület közkedvelt részén – közel a Margitszigethez Tulajdonostól eladó egy 30 nm...
65 900 000 HUF
2 125 806 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (73734478)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás Budapest v. kerületben, a Ferenciek terén! Kiváló elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 28 nm-es, 1 szobás lak...
59 900 000 HUF
2 139 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (61723417)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Id: 1238543 Szép, világos, jó állapotú lakás a Baross utcában, a körúttól 2 megállóra! Eladó egy 25 m2-es, első emeleti, jó ...
39 000 000 HUF
1 560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47334447)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy 26 m²-es, galériás garzonlakást Budapest VII. kerületében, a Jósika utcában. A lakás praktikus elrendez...
70 000 000 HUF
2 692 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (58279443)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Palotanegyedben, József körúton, emeleti lakás eladó. A 3, 75m-es belmagasságot kihasználva galériát építettek a hasznos té...
49 900 000 HUF
1 108 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (27354447)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
IX. kerület, Mester utca – Vaskapu utca környékén, újszerű, erkélyes 29nm-es egyszobás garzon 4szintes modern házban eladó. 2...
67 900 000 HUF
2 341 379 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49573961)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Alacsony rezsi, maximális komfort –Felújított garzon azonnali költözéssel! ​Eladásra kínálunk egy fiatalos, 31 nm-es, tehermen...
34 900 000 HUF
1 125 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (96424296)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest IX. kerületében a Mátyás utcában eladó egy 41 m²-es, nagy belmagasságú polgári lakás. Az ingatlan elhelyezkedése és ad...
63 000 000 HUF
1 536 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (26637367)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A budai vár SZOMSZÉDSÁGÁBAN Full felújított! ! ! AZONNAL költözhető lakás tetőterasszal, panorámával! Ha mindig is szerettél...
119 900 000 HUF
2 551 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (74454927)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, galériás garzon a XII. kerületben, a Márvány utcában! Budapest egyik legkedveltebb részén, a XII. kerületbe...
53 900 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (93772728)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó csendes, világos lakás az Örs vezér tere közvetlen közelébenEladásra kínálunk a XIV. kerület kedvelt részén, a Kerepesi ú...
59 900 000 HUF
1 460 975 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (34677329)
48 napja a megveszLAK-on