Eladó kis lakás Budapest (3484 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 484 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (85363343)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó Zugló zöldövezeti részén, a Szervián utcában egy világos, kiváló adottságú, azonnal költözhető tégla lakás! *** Zugló...
53 500 000 HUF
1 486 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74472546)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálom Budapest VI. kerület Teréz körúti 88m2-es két szobás lakást. a lakás egy műemlékvédett épület harmadik emeleté...
115 000 000 HUF
1 306 818 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (28477154)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest XII. kerületében, a Királyhágó utcában egy 51 m²-es, igényesen felújított lakás liftes társasházban. Az épület...
85 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (38838713)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Óbudán eladó egy 41 m²-es, 1 szobás lakás egy 3 emeletes, tégla építésű társasház földszintjén. A lakásról: Tájolása: Déli ...
54 900 000 HUF
1 339 024 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (35695917)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest IX. kerületének közkedvelt részén, a Haller utca Mester utca és Vaskapu utca közötti szakaszán kínálunk megvételre egy...
53 900 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (74354493)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Vérmezőre néző, világos lakás az i. kerület szívében – Alakítsa saját ízlésére! Keresi álmai otthonát vagy a tökéletes befekt...
79 900 000 HUF
1 736 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (92243847)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Óbudán eladó teljeskörűen felújított null kilométeres, teraszos GARZONLAKÁS Budapest III. kerületében, Óbuda kedvelt részén, a...
58 000 000 HUF
1 611 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (99535954)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Felújított garzon eladó a 9. kerület legkeresettebb részén! A Ferenc körút és Tompa utca sarkán, kiváló ...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (57465554)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (28239593)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
2026 Év végén költözhető lakásokat kínálunk eladásra Budapest egyik legkedveltebb, ár/érték arányban legkiválóbb környéken, a 8...
59 847 600 HUF
1 813 563 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (58799775)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (21233744)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon Start Programban elérhető földszinti garzonlakás Alsórákos legszebb utcájában - saját tárolóval! Kivételes lehetőség a...
40 900 000 HUF
1 410 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33644246)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újlipótváros szívében, a Hegedűs Gyula utcában eladó egy teljeskörűen felújított, berendezett design garzon rendkívül alacsony ...
54 900 000 HUF
2 111 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35475422)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újszerű, teljeskörűen felújított, lakberendezett 1. emeleti garzon! (1/1 Tulajdon, hitelezhető) Eladó Budapest 7. kerületében, ...
45 000 000 HUF
2 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (22479573)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start program KÉPES! Eladásra kínálunk egy 29 m²-es, földszinti, hátsó kertkapcsolatos lakás a XIV. kerület Miskolci u...
40 500 000 HUF
1 396 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33432749)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Kompakt ingatlan kiváló lokációban, a XIII. kerület egyik legdinamikusabban fejlődő részén*** Eladó egy 27 m? Alapterületű,...
26 500 000 HUF
981 481 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55447596)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIII. kerület Szabolcs utcában eladó egy 28 nm társasházi lakás LAKÁS: - 26 nm ( Falbontás miatt 28 nm alapterületű ...
56 500 000 HUF
2 173 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49574532)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
2. emelet • top lokáció • ténylegesen prémium minőségű felújítás! Teljes bútorzat! Budapest egyik legkeresettebb belvárosi ut...
54 500 000 HUF
2 018 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88932371)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljesen felújított lakás! A 8. kerületben, a folyamatosan fejlődő, Magdolna negyedben, a Lujza utcában, eladó egy kívülről t...
39 900 000 HUF
1 662 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (43652159)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csili Művelődési Központ mellett Erzsébet központjából, 43 nm-eserkélyes lakás, 5nm-es pincei tárolóval, otthonos, de nagyobb...
48 500 000 HUF
1 127 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal