Eladó kis lakás Debrecen (105 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 105 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (94678962)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Belvárosában a Mester és Nagy Imre utcák sarkán épülő liftes, magas műszaki tartalmú társasházban 40 – 65 m2-es loggiá...
62 387 000 HUF
1 559 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (33887482)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Fészek lakóparkban, csendes helyen lévő 39 nm-es garzonlakás eladó! Jellemzői: * 2005-ben épült, tégla falazatú társ...
48 500 000 HUF
1 243 589 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (71496547)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen, Belvárosának szívében a Nagytemplomhoz és a Kölcsey központhoz közel, magas műszaki tartalommal, új építésű 14 lakáso...
62 387 000 HUF
1 559 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (45215294)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
62 387 000 HUF
1 559 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (61237734)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Luxuslakások a belváros szívében Debrecen, Belvárosának szívében a Nagytemplomhoz és a Kölcsey központhoz közel, magas műszaki ...
69 099 000 HUF
1 502 152 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (96444726)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen egyik legkeresettebb részén, a Füredi úton kínálok eladásra egy igazi gyöngyszemet! Ez a 39 m²-es, világos, 1 szobás...
54 900 000 HUF
1 407 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (47166954)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában, 42 m2-es, lakás, 8, 4 m2-es loggiával, modern, energiatakarékos, új építésű társasházban, 2027. II. Negy...
69 877 500 HUF
1 663 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (33773391)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Belvárosában, pár perc séta távolságra a Főtértől, 35 nm-es stúdió lakás eladó! Jellemzői: - 2024-es építésű - 6 nm...
76 000 000 HUF
2 171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (38849495)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen, Bajcsy-Zsilinszky utca, 35 m2-es, 1 szobás, nagy teraszos(6 m2), újszerű, liftes stúdió lakás eladó! Jellemzők: -2...
74 900 000 HUF
2 140 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (98332434)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában hangulatos kis lakás eladó! - a lakás 25 nm-es felújított szigetelt tégla építésű. - a lakásban egy sz...
35 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (65799323)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
35 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (83178533)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
48 500 000 HUF
1 243 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (37389395)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi luxus társasház Debrecen abszolút Belvárosában, de mégis csendes övezetben, modern, egyedi megjelenésű, liftes társa...
70 703 325 HUF
1 071 262 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (47745339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen abszolút Belvárosában, de mégis csendes övezetben, modern, egyedi megjelenésű, liftes társasház épül a földszinten 4 ü...
75 212 550 HUF
854 688 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (53574578)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Fészek lakóparkban, csendes helyen lévő 39 nm-es garzonlakás eladó! Jellemzői: * 2005-ben épült, tégla falazatú társa...
48 500 000 HUF
1 243 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (13234924)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy új építésű lakás Debrecen belvárosának csendes, forgalommentes részén. A 61, 72 nm-es lakás kialakítása amerikai kon...
70 703 325 HUF
1 159 070 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (73986744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 42 m²-es, tehermentes, azonnal költözhető lakás Debrecen egyik kedvelt részén, a Libakertben. Főbb jellemzők: Elhe...
49 999 000 HUF
1 190 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (49152372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
48 500 000 HUF
1 243 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (57349479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
48 500 000 HUF
1 243 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (73434695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Belvárosában a Garai és a Nagy Imre utcák által határolt telken épülő liftes, magas műszaki tartalmú társasházban 35 –...
50 112 000 HUF
1 473 882 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal