Eladó kis lakás Kecskemét (135 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 135 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75794339)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kecskeméten a Műkertvárosban, téglaépítésű, társasházban, 1. emeleti, 36m2-es, 1 szobás, jó állapotú lakás garázzsal, saj...
34 100 000 HUF
897 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (46663973)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó saját kertkapcsolatos lakás, Kecskemét belvárosában közel a színházhoz! Megvételre kínálunk egy földszinti elhelyezkedésű...
57 800 000 HUF
1 409 756 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (46663973)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
57 800 000 HUF
1 409 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (57337788)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kecskeméten a Czollner tér közelében egy 32 m2-es, 1 szobás szigetelt téglaépítésű lakás (házrész)! Jellemzők: - tégla...
31 000 000 HUF
968 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34754464)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Kecskemét Belvárosában! Kecskeméten eladó egy 27 nm-es, 1 szobás, 3. emeleti lakás, amely azonnal költözhető...
32 500 000 HUF
1 203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (39538857)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten a Széchenyivárosban eladó II. emeleti 1 szobás 34 nm-es  kellemes lakás  kultúrált társasházban parkos környezetben...
33 000 000 HUF
970 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyéb lakás hirdetés (42494935)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel ezt a különleges lehetőséget Kecskemét belvárosában, ahol egy eladó lakás ( házrész) várja új tulajdonosát! Az ing...
34 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75367725)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun vármegye, Kecskemét, Műkertvárosi részen 38 m2 hasznos alapterületű tégla építésű 1. emeleti társasházi lakás eladó...
28 900 000 HUF
760 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (65592579)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét belvárosában jó minőségű társasház földszintjén, akadálymentesített, 41 nm-es lakás, teremgarázzsal, saját tárolóval ...
65 000 000 HUF
1 585 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93494942)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét belvárosban eladó, (Árpád krt), II. Em. , 1 Szobás, csendes, kiváló- zöldövezeti elhelyezkedésű lakás, mindössze 5 pe...
29 900 000 HUF
1 067 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (84489653)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
65 000 000 HUF
1 585 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (83223733)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét egyik ikonikus épülete végre újjászületik! Kecskemét belvárosának szélén, mégis pár percre a főtértől, kiváló közle...
62 500 000 HUF
1 275 510 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (37496957)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten eladó 1 szobás lakás, mely azonnal KÖLTÖZHETŐ! Kecskeméten eladó egy 1. emeleti, egy szobás, lakás. Az ingatlan f...
29 900 000 HUF
830 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (77447367)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó saját kertkapcsolatos lakás, Kecskemét belvárosában közel a színházhoz! Megvételre kínálunk egy földszinti elhelyezkedés...
57 800 000 HUF
1 409 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (36595368)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
57 800 000 HUF
1 409 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (15499536)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
28 900 000 HUF
760 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93824176)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kecskeméten, a Juhar utcában,  szigetelt tégla társasház i. emeletén, 26 nm-es 1 szobás lakás eladó! JELLEMZŐK:  - konvektoros fűtés - műanyag ablakok - azonnal költözhető Hívjon! Szolgáltatásaink, kereső ügyfeleink részére díjtalan!
33 900 000 HUF
1 303 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (14292539)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
28 900 000 HUF
760 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33578498)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
57 800 000 HUF
1 409 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (32382337)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kecskemét belvárosának frekventált utcájában, a piac szomszédságában egy újépítésű, de már kész liftes társasházban, föld...
50 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Kecskeméten?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal