Eladó kis lakás Nyíregyháza (96 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 96 db
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (87728443)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Elegáns új otthonok Nyíregyháza egyik legkeresettebb környezetében Nyíregyháza kedvelt városrészén, a Kórház közelében hamaros...
30 500 000 HUF
1 220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (93834662)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ingatlan HELYSZÍNE ******************** *** Nyíregyháza - vasútállomás, árpád UTCA*** Első otthont keres vagy biztos befekteté...
36 900 000 HUF
971 052 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (25748248)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tégla lakás Nyíregyházán, a Toldi utcában! Nyíregyháza közkedvelt részén, a Toldi utcában eladó egy 36 nm-es, 1. emelet...
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (25854933)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (83335355)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (79336317)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ikonikus Prémium Rezidencia – Második emeleti lakások Nyíregyháza szívében Eladásra kínálunk második emeleti lakásokat Nyíregy...
42 660 000 HUF
761 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (27846316)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Prémium társasházi lakások Nyíregyháza szívében – exkluzív előértékesítés Nyíregyháza belvárosának közvetlen közelében, a belv...
42 720 000 HUF
949 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (86734427)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belvárosában a Selyem utcán eladó 32 m2-s egy szoba, konyhás, fürdőszoba és wc egyben, tároló, egyedi gáz és klíma ...
39 000 000 HUF
1 218 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (35694838)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza kiemelt elhelyezkedésű részén, egy új építésű, 4 lakásos társasház földszintjén kínálunk megvételre egy 47, 48 m²-e...
45 391 000 HUF
945 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (97957334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belvárosának szívében felújított 3 emeletes liftes társasházban (Luther ház) 44 m2-es felújított 1 szoba összkomfor...
44 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (37239243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belvárosának egyik kedvelt, nyugodt utcájában új építésű társasházi lakások leköthetők, 2026. Novemberi átadással. ...
62 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (52853223)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza frekventált, mégis csendes mellékutcájában megkezdődött egy modern, mindössze 10 lakásos társasház építése és érték...
40 590 000 HUF
1 068 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (84923452)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, a Deák Ferenc úton eladásra kínálok egy 55 nm-es, 1 szoba + nappalis, erkélyes lakást. Az ingatlan szigetelt, tég...
36 900 000 HUF
670 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (33769364)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza-Örökösföldön eladásra kínálok egy 53 nm-es, 1 szoba + nappalis, erkélyes társasházi lakást. Az ingatlan szép, felúj...
41 900 000 HUF
790 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (57684492)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belvárosában megbízható, referenciákkal rendelkező építtetőtől, 5 lakásos társasházban lakás eladó! - Leier vagy ...
41 900 000 HUF
1 309 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39952234)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Nyíregyháza belvárosában ( a Szent István utca közelében) új építésű társasházban egy 36 nm-s lakást! A tár...
44 900 000 HUF
1 247 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (53798787)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Nyíregyháza belvárosában ( a Szent István utca közelében) új építésű társasházban egy 36 nm-s, erkélyes lakás...
41 900 000 HUF
1 163 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (72724444)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Előértékesítés – kiemelkedő lehetőség Nyíregyháza BELVÁROSÁBAN! Nyíregyháza belvárosában, a Búzatéri piac közvetlen közelében ...
45 240 000 HUF
983 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (99477587)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
45 770 000 HUF
995 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (83678273)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Kossuth utcában, modern, liftes, újépítésű társasház 2. emeletén kínálok eladásra egy 49 m²-es, 1 szoba + nappalis lakást. A...
56 023 000 HUF
1 143 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Nyíregyházán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal