Eladó kis lakás Pécs (73 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 73 db
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (52969175)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1. emeleti egyszobás lakás tégla falazatú lakóépületben. A Pécs keleti lakóövezetében kínálok eladásra: keleti tájolású...
27 300 000 HUF
758 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (93359543)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó pécsi 1. emeleti lakás! Eladó Pécsen a Pákolitz István utcában egy 1. emeleti, 36 nm-es 1 szobás téglalakás. Ez az ing...
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (42494186)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécs történelmi belvárosában eladó egy mini garzon! Pécs történelmi belvárosában, a Széchenyi tértől mindössze 2 perc sétára kí...
42 900 000 HUF
1 787 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (47379674)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécs Belváros-Egyetemváros között, 2026-ban teljeskörűen és frissen felújított, 5 lakásos társasházban, 4 db, földszinti, klímá...
37 900 000 HUF
1 403 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (64676431)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló mibőségben-teljeskörűen felújított, 32 nm-es, té...
39 900 000 HUF
1 246 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (34813234)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
39 900 000 HUF
1 246 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (33439999)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
39 900 000 HUF
1 246 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (99473779)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló minőségben-teljeskörűen felújított, 27 nm-es, té...
37 900 000 HUF
1 403 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (33765373)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
37 900 000 HUF
1 403 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (75552784)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
39 900 000 HUF
1 246 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (52749342)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
37 900 000 HUF
1 403 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (26293392)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Mecsekszabolcs nyugodt, átmenő forgalomtól mentes utcájában kínálunk megvételre egy tágas, 1 szobás sorházi lakást, amely kivál...
18 500 000 HUF
616 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (88962359)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécs belvárosában a Széchenyi tértől 1-2 percre belső udvari 24 nm-es garzon. Nagy méretű szoba, melynek egy része hálósarokna...
42 900 000 HUF
1 787 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (79257429)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Költözz be azonnal álmaid pécsi lakásába! Pécs belvárosának közvetlen közelében, a közkedvelt Liget lakópark nyugodt, modern, c...
35 500 000 HUF
1 075 757 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (35763172)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
42 900 000 HUF
1 787 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (97997473)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
42 900 000 HUF
1 787 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (91871759)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Liget Residence Lakóparkban kínálunk 2 db 28, 4 nm-es új építésű lakást eladásra. Az ingatlan kertkapcsolattal rendelkezik, k...
39 260 000 HUF
1 402 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (52484632)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécsen a belváros szívében a Mária utcában kínálunk egy teljesen felújított kis garzonlakást. Energetikai besorolás:F A tégl...
39 900 000 HUF
1 662 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (37292929)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az ingatlanban 1 szoba, 1 fürdő, 1 konyha található. Ideális elrendezés egyedülállóknak, pároknak vagy befektetőknek. Részbe...
42 900 000 HUF
1 383 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (55829942)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Pécsen?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal