Eladó kis lakás (5100 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 100 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79199543)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó azonnal költözhető, erkélyes lakás Budapest XIII. kerületében, a Béke utcában! Budapest XIII. kerületének kedvelt részén,...
51 900 000 HUF
1 572 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (44344374)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás - Fantasztikus ár - Azonnal költözhető - Kazincbarcika Ez a szépen megújult lakás Kazincbarcika szívében várj...
16 900 000 HUF
402 380 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (73353579)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
**Felújítandó, saját kertkapcsolatos lakás eladó Fót központi részén kiváló lehetőség első otthonnak vagy befektetésnek**Fót kö...
26 500 000 HUF
1 261 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73463516)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kertkapcsolatos garzon zugló csendes, zöldövezeti részén---5 perc a bosnyák tér, alacsony REZSI! Eladó Budapest XIV. kerületébe...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai tégla lakás hirdetés (94933923)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Pápa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181528 hivatkozási számú pápai társasházi lakás. Pápán az Erzsébet város...
26 850 000 HUF
706 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74743346)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest szívében, a közkedvelt és nyüzsgő Jókai utcában kínálunk eladásra egy igényesen felújított, földszinti garzonlakást. I...
42 000 000 HUF
1 555 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (13547797)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 55 nm-es, 1 szobás, felújított lakás a 6. kerületben, a Weiner Leó utcában Budapest egyik legnépszerűbb városrészében, a...
69 900 000 HUF
1 270 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (52742737)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó világos, jó állapotú lakás Budapest XIII. kerületében, a Honvédkórház közelében, kiváló lokációval! Az ingatlan remek e...
42 300 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57837344)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis lakás, saját kerttel nyugodt környezetben, a XVIII. kerületben Budapest XVIII. kerületében, Újpéteritelepen, az Ady Endre ...
33 900 000 HUF
1 168 965 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (26123756)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított szuterén lakás eladó a 10. kerületben, a Szent László tér közelében! Kiváló lehetőséget kínálunk azok számára, akik ...
22 500 000 HUF
803 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (37357614)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
10. kerület központjához közel, a Mádi utcában eladó egy teljes mértékben, minőségi anyagokkal felújított 27 nm-es + 6 nm galér...
48 400 000 HUF
1 792 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (53275484)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Pécs történelmi belvárosának szívében a Ferencesek utcájában egy teljeskörűen felújított, egyedi stílusú 40m2-es társashá...
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (49337424)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Alkalmi vétel a BELVÁROSBAN BELVÁROSBAN, az 1-es villamos Honvéd utcai megállójának szomszédságában eladó egy társasházi lakás...
54 900 000 HUF
819 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (38498683)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka lehetőség! Földszinti, kertkapcsolatos lakás – akár mozgásukban korlátozott személyek számára is. BELVÁROS szomszédságá...
53 900 000 HUF
1 122 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (94795748)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kazincbarcika belvárosában eladó egy szépen megújult 42 nm-es, 2. emeleti, egyszobás lakás vadonatúj klímaberendezéssel, ami té...
16 900 000 HUF
402 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (29349223)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Vii. kerület, Belső-Erzsébetvárosban kínálunk megvételre egy nagykörúti 33 nm-es, 5. emeleti, felújított, gépesített, bútoro...
60 000 000 HUF
1 818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (32943963)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest Duna parti részén eladó 32 m2 + 7 m2-es erkélyes, praktikus elrendezésű, 2020-ban épült teraszos, . Liftes, portaszolgál...
69 900 000 HUF
2 055 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai panel lakás hirdetés (95973339)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Baján, a Kodály Zoltán utcában eladó egy 34 nm-es, 1 szobás, 4. emeleti panellakás. Az ingatlan panelprogramos, a felújítás tel...
26 500 000 HUF
779 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízi tégla lakás hirdetés (11125575)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Település: Hévíz A Zalai-dombság és a Keszthelyi-fennsík határán, a Zalavári-háton, a Balaton közelében helyezkedik el. Fürdőh...
73 010 000 HUF
1 921 315 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46337973)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű lakások a Béke tér közelében – még idén költözhető otthonok! A XIII. kerületben, a Béke tér közelében épülő modern...
64 800 000 HUF
2 090 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal