Eladó kis lakás (5104 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 104 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (38677476)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest v. kerületének presztízs lokációjában, az Október 6. Utcában, a történelmi Belváros szívében egy 37 m² alapterül...
79 500 000 HUF
2 148 648 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (29748922)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 7. kerület csendes utcájában, egy újszerű ügyvédi használatti megosztással rendelkező garzon lakás! Eladásra kínálunk...
44 500 000 HUF
1 435 483 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (48454373)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó azonnal költözhető lakás Ajkán-kiváló ár-érték arány! Ajkán a Vájár utcában eladó egy 42nm-es praktikus elosztású lakás...
26 500 000 HUF
630 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (59464957)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes, parkos környezetben kínálunk megvételre egy 34 nm-es, 1 szobás, jó állapotú téglalakást, amely ideális választás lehet...
49 900 000 HUF
1 467 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (74283773)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó frissen felújított, galériás lakás a VII. kerület közkedvelt részén, a Damjanich utcában! Eladásra kínálok a VII. kerül...
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23841895)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen, csendes, mégis közvetlen belvárosi övezetben, pár perc sétára a főtértől, a Bajcsy Zsilinszky utcán, 34 nm-es házrész...
30 900 000 HUF
908 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (27338436)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Haller utcai garzon Eladó 32 m²-es, felújított garzon a Haller utcában – belsőkertre néző, alacsony fenntartású, kiváló befekte...
44 800 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (24773382)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a Belváros szívében Arany János utcában! Amerikai konyhás nappali + hálóssá is alakítható! Budapest egyik legker...
89 900 000 HUF
1 577 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (53774744)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 58 m² + dupla galériás, frissen festett, amerikai konyhás, egy légterű lakás a VI. kerület szívében. A lakás különl...
77 900 000 HUF
1 343 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29734737)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
38 M²-es földszinti egyszobás lakás eladó a XIII. kerület, Frangepán utcában, amely igény esetén kétszobássá alakítható. A la...
55 500 000 HUF
1 460 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (74277941)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű lakás Debrecen szívében prémium minőség, kiváló LOKÁCIÓ! Debrecen belvárosában kínálunk megvételre egy modern, els...
57 724 500 HUF
1 519 065 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (44372935)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű lakás Debrecen szívében? Prémium minőség, kiváló LOKÁCIÓ! Debrecen belvárosában kínálunk megvételre egy modern, el...
68 983 750 HUF
1 567 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (44423969)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Újpest Központ - Újpest Városkapu közt, csendes mellék utcában elhelyezkedő, második emelet, egy szobás, nyugati fekvésű ...
52 500 000 HUF
1 418 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45793814)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Duna parti wellness otthon a XIII. kerület vizafogón! Budapest XIII. kerület kiemelt apartmanházában eladóvá vált egy 35 nm-es,...
95 000 000 HUF
2 714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (81191764)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Újpest Központ - Újpest Városkapu közt, csendes mellék utcában elhelyezkedő, második emeleti, egy szobás, nyugati fekvésű...
52 500 000 HUF
1 418 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (97347195)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Káposztásmegyeren! Káposztásmegyer egyik legkedveltebb részén, a Kordován téren kínálunk megvételre egy 36 n...
53 000 000 HUF
1 472 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73579412)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők és első lakást keresők figyelem! a város közepén eladó egy 34 m²-es, felújítandó garzonlakás, amely kiváló lehetőség...
49 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (51638359)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, galériás garzon újlipótvárosban praktikus térkihasználás, azonnal KÖLTÖZHETŐ! Budapest XIII. kerületének közk...
76 900 000 HUF
2 261 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (46743473)
76 napja a megveszLAK-on