Eladó kis lakás (5104 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 104 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71375479)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Blaha Lujza tértől sétatávolságra keresi új tulajdonosát egy 30 nm-es duplex minilakás. A ingatlan re...
35 800 000 HUF
1 193 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41343722)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Horváth Mihály térhez közel, keresi új tulajdonosát, egy félemeleti, utcai nézetű 36 nm-es 1 szobás po...
43 600 000 HUF
1 211 111 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47573722)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Horváth Mihály térhez közel, keresi új tulajdonosát, egy félemeleti utcai nézetű 26 nm-es 1 szobás pol...
37 500 000 HUF
1 442 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84572483)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Horváth Mihály térhez közel, keresi új tulajdonosát, egy félemeleti 35 nm-es 1 szobás utcai nézetű pol...
42 600 000 HUF
1 217 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (77644174)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frissen felújított lakás eladó Újpest kertvárosban, saját garázzsal! Az ingatlan 49 m², jelenleg 1-szobás, de igény szerint á...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (38738738)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179889 hivatkozási számú nagykanizsai kertkapcsolatos társasházi la...
11 000 000 HUF
343 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai panel lakás hirdetés (84472875)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179881 hivatkozási számú nagykanizsai társasházi lakás. Nagykaniz...
18 900 000 HUF
525 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57419362)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Lakberendező által tervezett, galériás design lakás eladó a Blaha Lujza tér közelében ENGLISH description BELOW! ! ! Eladásra...
99 000 000 HUF
1 320 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai tégla lakás hirdetés (49469775)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tetőtéri lgarzon lakás KistarcsaEladásra kínálok egy napfényes garzon lakást Kistarcsa kertvárosias, csendes részén - egy...
42 500 000 HUF
1 328 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46477243)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, galériás garzon újlipótvárosban praktikus térkihasználás, azonnal KÖLTÖZHETŐ! Budapest XIII. kerületének kö...
76 900 000 HUF
2 261 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (73589723)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kis garzon lakás Budapest x. kerület Gyárdűlő részén! Ideális lehetőséget kínál egyedülállóknak vagy befektetőknek egya...
27 900 000 HUF
1 073 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (84439779)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Százhalombatta Város Önkormányzata Képviselő-Testülete 94/2026. (Ii. 17. ) Ök. Számú határozata alapján az Önkormányzat nyilván...
33 000 000 HUF
970 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (45652647)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 10 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Lövöldén eladó garzon lakássá alakítható helység. A 10 nm es egyéb besorolású helység jelenleg üzletként hasznosított, de a ...
9 490 000 HUF
949 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánossomorjai tégla lakás hirdetés (83476447)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Új építésű tégla lakások Jánossomorja városának központjában – modern elegancia, időtálló érték! Jánossomorja szívében, a hat...
40 875 600 HUF
928 990 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánossomorjai tégla lakás hirdetés (97324775)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Új építésű kertkapcsolatos lakás Jánossomorja városának központjában – modern elegancia, időtálló érték Jánossomorja szívében,...
52 545 800 HUF
921 856 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánossomorjai tégla lakás hirdetés (41894635)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Új építésű kertkapcsolatos lakás Jánossomorja központjában – modern elegancia, időtálló érték Jánossomorja város szívében, a h...
42 610 000 HUF
803 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (43479774)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Komárom központjába költöznél, vagy egy értékálló befektetést keresel? Ez a kompakt, keleti fekvésű, rendkívül alacsony fenntar...
29 990 000 HUF
1 110 740 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79724793)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted