Eladó kis lakás (5104 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 104 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (47563977)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 9. kerületi tégla lakás a Vaskapu utcában! A Vaskapu utcában kínálunk megvételre egy negyedik emeleti, belső udvarra né...
71 000 000 HUF
1 613 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (91512229)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy teljesen felújított, igényes, napfényes lakás a belváros szívében, mindössze pár lépésre a Károlyi kerttől és az egye...
89 900 000 HUF
2 090 697 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (96331654)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi barátságos garzon eladó! Ligetváros egyik legkedveltebb utcájában, a Bajza utcában kínálok megvételre egy világos b...
64 900 000 HUF
1 802 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (76634267)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. kerületében Erzsébetvárosban - a belváros szívében - a színházak közelében (Magyar Színház, Madách Színház, Opera...
60 000 000 HUF
1 621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (95767977)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A 11. kerület legjobb részén, csendes, fákkal ölelt utcán, közös kerttel, csodás hangulattal lakás eladó. ENGLISH BELOW Elad...
115 000 000 HUF
1 885 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (47299775)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó modern, erkélyes lakás a City Pearl lakóparkban IX. kerület, Vágóhíd utca Budapest IX. kerületében, a közkedvelt City Pe...
86 900 000 HUF
1 738 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (13115568)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Győr-Moson-Sopron vármegyében, Levélen, modern lakások átgondolt műszaki tartalommal, jó minőségű beépített anyagokkal, új épít...
36 682 400 HUF
1 222 746 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (82249843)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Akció! Az árból - 3. 289. 000 Ft (8%) kedvezmény az első három vevő részére! Új építésű lakások eladók! A lakóparkban az A, ...
41 123 000 HUF
1 209 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai tégla lakás hirdetés (35946793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Tolna központhoz közeli utcában eladó osztatlan közös 44 nm-es, szigetelt lakás. a lakás egy családi ház hátsó,...
18 800 000 HUF
427 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38793853)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIII. kerület - újlipótváros! Teljesen felújított Dráva parkra néző, III. emeleti, utcai nézetű 29 nm-es + galériázott világos ...
50 000 000 HUF
1 724 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (44565973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Figyelem kivételes lehetőség! Eladásra kínálok - Eger, Almagyar város részén, közel az egri várhoz- csendes környezetben, örök ...
39 000 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (36858297)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerületi lakás eladó! 37 M²-es, erkélyes panel lakás! Eladásra kínálok egy 37 m²-es, remek elrendezésű panel lakást a III....
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (22737364)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (57544445)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
IX. kerület, Haller parknál kínálunk egyedi, berendezett garzon lakásokat befektetésre vagy saját használatra. Eladó egy felúj...
53 900 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (85525254)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! Felújított garzon eladó a 9. kerület legkeresettebb részén! A Ferenc körút és Tompa utca sarkán, kiváló ...
57 000 000 HUF
1 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37554377)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (37754175)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
> Befektetők figyelmébe ajánljuk ezt a kivételes adottságú, magas minőségben felújított lakást Budapest szívében, a VI. kerüle...
59 900 000 HUF
2 139 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47239564)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított 1 szobás lakás a VII. kerületben, a Klauzál tér közelében Budapest VII. kerületének kedvelt részén, a Klauzál...
38 000 000 HUF
2 111 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (85859273)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Újpesten, a Széchenyi tér közelében egy nettó 31 nm-es, 1 szobás, nyugati fekvésű tetőtéri téglalakást, amely...
42 000 000 HUF
1 354 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54393397)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIII. Kerúletben a Petneházy utcában, az Origó társasházban, eladó tulajdoni lapon 31 m2-es 1 szobás ingatlan nagy terasszal, a...
74 900 000 HUF
2 416 129 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal