Eladó kis lakás (5104 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 104 db
Eladó Fonyódi tégla lakás hirdetés (43449457)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Lakáskulcs-direct Ingatlan és Hiteliroda kínálatából megvásárolható: Fonyód kedvelt részén, kellemes környezetben, a Balaton...
45 934 050 HUF
2 187 335 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki panel lakás hirdetés (59133674)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Siófoki Lakáskulcs-direct Ingatlaniroda kínálatából: Siófok Aranypart részén közvetlen vízparti fekvésű lakóparkban, elegáns k...
69 900 000 HUF
1 747 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (88325938)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Emeleti lakás nagy terasszal és saját KERTRÉSSZEL Az ingatlan 568 m2-es telken, családiházas övezetben, egy négylakásos társas...
46 715 000 HUF
1 297 638 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (67963356)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
46 715 000 HUF
1 506 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (98661344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A siófoki Lakáskulcs-direct Ingatlan és Hiteliroda kínálatából:  Siófok központjában lévő tégla építésű társasház első emeleté...
49 990 000 HUF
1 190 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csopaki tégla lakás hirdetés (62353659)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csopakon új építésű 3 lakásos társasházban kínálunk eladásra földszinti, saját használatú szeparált kerttel  rendelkező modern,...
102 000 000 HUF
1 342 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi tégla lakás hirdetés (78964254)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Stílus, elegancia, KÖRNYEZETTUDATOSSÁG!   Zamárdi szívében, jól megtervezett luxus lakások árgaranciával! Zamárdi központi ü...
70 760 800 HUF
1 572 462 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi tégla lakás hirdetés (98278856)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
83 807 200 HUF
1 821 895 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi tégla lakás hirdetés (33585323)
4 hónapja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
48 472 500 HUF
1 795 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi tégla lakás hirdetés (35437357)
4 hónapja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
46 701 270 HUF
1 796 202 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi tégla lakás hirdetés (75748324)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Balatonfüreden a 71-es út alatt a sétány mellett a horváth házban eladó egy apartmanlakás/iroda/üzlet HELYISÉG. Az ingatlan l...
55 900 000 HUF
2 430 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (74382995)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94264574)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
> Befektetők figyelmébe ajánljuk ezt a kivételes adottságú, magas minőségben felújított lakást Budapest szívében, a VI. kerüle...
59 900 000 HUF
2 139 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (46792498)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
59 900 000 HUF
2 139 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (81857375)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kispesten zöldövezeti garzonlakás, akár befektetésre! ! ! Eladásra kínálok a XIX. kerületben Kispest zöldövezetében egy...
51 900 000 HUF
1 922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63434167)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
****Kompakt otthon, nagyvárosi kényelemmel**** Eladó felújított, világos garzonlakás a Kálvária téren - remek elhelyezkedés, a...
47 900 000 HUF
1 294 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (55723493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Mogyoródi úton valósul meg ez a modern, új építésű lakópark, amely parkosított belső kert köré szervezett kialakításával élhe...
70 160 000 HUF
2 004 571 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (98448873)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
68 960 000 HUF
1 970 285 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (77677934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
59 900 000 HUF
2 139 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (95974444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás Budapest IX. kerületében, a József Attila lakótelepen! A lakás kiváló elhelyezkedésű...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal