Eladó kis lakás (5104 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 104 db
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (25474772)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Heves megye, Eger belvárosától 10 percre, új építésű lakások eladók! ! ! Az ingatlanok az Érsekkert és a strand szomszédságában...
37 500 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39739337)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest rendkívül felkapott és folyamatosan fejlődő környéken a XIII kerületben, közel a Dunához, kiemelkedő színvonalú modern...
61 800 000 HUF
1 716 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (53342474)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 19. kerületében, a köki Terminál szomszédságában új építésű társasházi lakások hőszivattyús fűtéssel, magas műszaki ta...
76 900 000 HUF
1 450 943 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39952234)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Nyíregyháza belvárosában ( a Szent István utca közelében) új építésű társasházban egy 36 nm-s lakást! A tár...
44 900 000 HUF
1 247 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (53798787)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Nyíregyháza belvárosában ( a Szent István utca közelében) új építésű társasházban egy 36 nm-s, erkélyes lakás...
41 900 000 HUF
1 163 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (18379194)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Bátonyterenye Nagybátony település részén, a Liget úton egy 3 szobás magasföldszinti tégla lakást. Az ingatla...
17 500 000 HUF
286 885 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (74665852)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Exklúzív társasházi lakások a duna PARTHOZ KÖZEL! VÁC hiánypótló építkezése NÁLUNK! Váci Duna-parti Társasház Projekt – Az ...
46 200 000 HUF
1 490 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (95424448)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás, akár befektetésnek vagy első lakásnak készpénzes vevőknek! Budapest 21. kerületének frekventált részén találh...
24 900 000 HUF
996 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33577746)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes és világos lakás kiváló közlekedési adottságok mellett! A 13. kerület központi részén, az Árpád-híd, a Vizafogó és Ago...
58 900 000 HUF
1 636 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (65262759)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a Gellért-hegyen, a XI. kerület egyik legjobb részén, csendes, fákkal ölelt utcában, csodás hangulatú lakás! Eladásra k...
115 000 000 HUF
1 885 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (94442487)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Mom Parktól és a Testnevelési Egyetemtől pár perc sétára, a XII. kerület frekventált részén, 1. emeleti, 43 m²-es, 1 szobás, ös...
73 990 000 HUF
1 720 697 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54173949)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szép házban felújított lakás a VII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó egy 58nm-es, 2 lakásra osztott ingatlan kisebbik (25nm-es) lakása! ...
51 900 000 HUF
2 076 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45733593)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás! Eladó tulajdoni lapon 134nm-es, 5 garzonlakássá alakított ingatlan egyik lakása a Rózsák terénél. Teljeskörű...
43 900 000 HUF
1 513 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45274484)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
> Belső Erzsébetvárosban, a VII. kerület egyik hangulatos utcájában eladó egy polgári társasház 2. emeletén található, gyönyör...
52 900 000 HUF
2 404 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (92732547)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A CasaNetWork Ingatlanhálózat ceglédi irodája eladásra kínálja  174602182 id számú lakást liftes társasházban. ELADÓ Szolnokon...
40 800 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (55132354)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk a VI. kerületben a Szondi utcában egy 25 m²-es, első emeleti, utcai nézetű lakást! Az ingatlan felújított á...
47 800 000 HUF
1 541 935 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai egyéb lakás hirdetés (72473555)
5 hónapja a megveszLAK-on