Eladó kis lakás (5100 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 100 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (17644639)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budakeszi úton / Felújított Bauhaus társasházban / erkélyes / 1 szobás, első emeleti, konvektoros fűtéssel ellátott, napfényes,...
69 600 000 HUF
2 047 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (57334899)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes, kertkapcsolatos sorházi lakás eladó a x. kerületben zöldövezeti hangulat, kiváló állapot! Budapest x. kerületében, a...
49 900 000 HUF
1 108 888 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (43782794)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a XVII. kerületben a Borsó utcában egy 36nm-es, egy szobás, I. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, ...
54 800 000 HUF
1 522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (25764593)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start programnak megfelelő az INGATLAN! Egy emeletes társasház földszinti ingatlana kivételes belépő az ingatlanpiacra....
33 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (63452926)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tehermentes, azonnal költözhető földszinti lakás a tátra TÉREN! Pesterzsébet kedvelt részén, zöld parkosított területre néző ...
42 900 000 HUF
1 046 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (25629323)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapesten a Pöttyös utcai metrómegállótól 1 perc sétára, de mégis csendes belső utcában eladó 30 m2-es, tégla építésű, erkélye...
51 000 000 HUF
1 758 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79543822)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Napfényes félszuterén fiatalos lakás Budapest XVIII. kerületében Csendes, nyugodt környezetben, mégis kiváló közlekedés mellet...
32 000 000 HUF
969 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (23894493)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó stúdió lakás, Budapest VII. kerület*** Budapest egyik legkeresettebb lokációjában, a belvárosban kínálunk megvételre ...
42 900 000 HUF
1 716 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (66496144)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes és világos lakás kiváló közlekedési adottságok mellett! A 13. kerület központi részén, az Árpád-híd, a Vizafogó és Ago...
58 900 000 HUF
1 636 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34787674)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
****Eladó egy különleges hangulatú, galériázott lakás kiváló lokációval, gépiesítve és bútorozottan! **** Budapest egyik legke...
84 900 000 HUF
1 845 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bábolnai tégla lakás hirdetés (11447774)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bábolnán, a rózsaerdei úton földszinti, teraszos lakás garázzsal és kerttel ELADÓ! Bábolna egyik legszebb, nyugodt utcájában ...
48 500 000 HUF
836 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (43586658)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Bátonyterenye Kisterenye település részén egy 61 m2es családi házat csendes mellék utcában, mely ikerház részé...
27 900 000 HUF
457 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (79444634)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budai kis lakás a dunaparthoz közel a Kandó k. Utcában(II. Ker. )34 m2 + 15 m2 üvegveranda. . Frissen felújitott, légkondival f...
65 000 000 HUF
1 911 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Almásfüzitői tégla lakás hirdetés (89734912)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Almásfüzitőn a IV. Béla úton társasház lakás eladó. A lakás jellemzői: - 25nm+erkély - új bejárati ajtó lett beépítve - el...
18 000 000 HUF
720 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44979432)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Projekt bemutatása 19. Századi elegancia, 21. Századi műszaki TARTALOM Ritka lehetőség a belváros szívében: egy hely, ahol a ...
66 000 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (71876795)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
73 000 000 HUF
2 212 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39752545)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
67 000 000 HUF
2 161 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (57336457)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budán, a Déli pályaudvar közelében kínálunk megvételre egy 34 nm-es, 1 szobás lakást, amely kiváló választás lehet befektetésne...
53 900 000 HUF
1 585 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (36334754)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Erkélyes lakás a Szitakötő utcában! XIV. kerületben, a Szitakötő utcában eladó egy 1. emeleti, 35 m²-es lakás. a társasház fe...
58 000 000 HUF
1 657 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (77939751)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza egyik legkeresettebb részén, a főiskola közelében kínálok eladásra egy 35 nm-es, teljeskörűen felújított, exkluzív ...
40 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal