Eladó kis lakás (5101 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 101 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97498399)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Képzeld el, hogy belépsz egy térbe, ahol minden részlet rólad szól. Nem túl nagy, nem túl kicsi - pont annyi, amennyire szükség...
59 900 000 HUF
1 871 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (57423337)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza Belvárosában, Kossuth utcán, 39 nm-es, 1 Szobás, Földszinti Lakás Eladó! Szigetelt, csúsztatott zsalu építésű, li...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (39238334)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest IX. kerületében, Belső-Ferencvárosban, a Hölgyes Endre utcában, mindössze 200 méterre a Corvin-negyed metrómegállótól,...
59 900 000 HUF
1 996 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (54594394)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest egyik legkeresettebb városrészében, Erzsébetvárosban kínálunk megvételre egy 29 m²-es (valóságban 31 m²), 2. emeleti l...
49 900 000 HUF
1 720 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (39444193)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a XVII. kerületben a Borsó utcában egy 36nm-es, egy szobás, I. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, ...
54 800 000 HUF
1 522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (17658943)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
3%-Os hitelre alkalmas INGATLANFiatalos otthon a Bazilika mellett, azonnal költözhető állapotban! Budapest belvárosának szívébe...
84 900 000 HUF
1 489 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (94738354)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
54 800 000 HUF
1 522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (15654532)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
54 800 000 HUF
1 522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (15735741)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás kiváló lokációval a Bajcsy-Zsilinszky úton! Budapest v. Vi. kerület határán, a Bajcsy-Zsilinszky út 55. Szám alat...
62 000 000 HUF
1 675 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (73352493)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
3%-Os hitelre alkalmas INGATLAN Fiatalos otthon a Bazilika mellett, azonnal költözhető állapotban! Budapest belvárosának szí...
84 900 000 HUF
1 489 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (73348865)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
KKirály utcában 54 nm es 1 szoba + hall, 2. emeleti lakás eladó. Az utcai nézetű nappali világos, dél-keleti fekvésű. A lak...
75 000 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (98994958)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kecskeméten a kurucz krt közelében, 1 szobás kertkapcsolatos lakás, tárolóval! a lakás jellemzői:- Praktikus elrendezés: ...
19 500 001 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (48947743)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Kecskemét Belvárosában! Kecskeméten eladó egy 27 nm-es, 1 szobás, 3. emeleti lakás, amely azonnal költözhet...
32 500 000 HUF
1 203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37658344)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (95595287)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
**Felújítandó, saját kertkapcsolatos lakás eladó Fót központi részén kiváló lehetőség első otthonnak vagy befektetésnek**Fót k...
26 500 000 HUF
1 261 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (54477616)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180966 hivatkozási számú kaposvári társasházi lakás. Prémium minőség...
48 500 000 HUF
898 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi tégla lakás hirdetés (97938454)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181413 hivatkozási számú kőszegi társasházi lakás. Kőszeg történe...
21 900 000 HUF
561 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (53421394)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi belvárosi életérzés erkéllyel - Terézváros szívében! Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Budapest VI. kerületének egy...
64 900 000 HUF
1 707 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (34273843)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
**Felújítandó, saját kertkapcsolatos lakás eladó Fót központi részén kiváló lehetőség első otthonnak vagy befektetésnek**Fót kö...
26 500 000 HUF
1 261 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (79282944)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
54 800 000 HUF
1 522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal