Eladó kis lakás (5101 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 101 db
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (24375392)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó modern lakás zárt lakóparkban Szigetszentmiklós központi részén Világos, jól alakítható, azonnal költözhető lakás eladó ...
48 900 000 HUF
1 481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (29399696)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy alacsony rezsijű, csendes és kényelmes otthon Budapest szívében, 3 percre a Dunától! A szépen karbantartott, belső ...
62 500 000 HUF
1 602 564 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (72889353)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
II. kerületben, a Hűvösvölgyi út elején, műszakilag felújított házban hosszú távra eladó egy 39 nm-es, igényesen felújított, 1 ...
69 000 000 HUF
1 769 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (76742433)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest XIV. kerületében, Kiszugló csendes, rendezett részén egy 37 nm-es, jó állapotú lakás! A 4 emeletes, tégla építé...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (36684634)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, galériás ékszerdoboz Rákospalotán! Keresed az első saját otthonod vagy egy biztos befektetést? Megtalálta...
35 900 000 HUF
1 025 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59436947)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen közkedvelt részén, a Dobozikerti lakótelepen eladó egy 17, 63 m²-es, 1 szobás, első emeleti tégla lakás, amely kiváló ...
27 900 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (25327972)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálunk Veszprém egyik legkeresettebb lakótelepi részén, a Haszkovó utcában, egy 32 m²-es, felújított stúdiólakást,...
37 000 000 HUF
1 156 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (37647253)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló Befektetési Lehetőség – Hangulatos Kis Kertes Otthon! Újpest – Berda József utcában, metró közelében, rendezett házban...
36 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (84494953)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted