Eladó kis lakás (5101 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 101 db
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (73737123)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó modern lakás zárt lakóparkban Szigetszentmiklós központi részén Világos, jól alakítható, azonnal költözhető lakás eladó ...
48 900 000 HUF
1 481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (94192478)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (37137257)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Igazi lehetőség Vác szívében – tégla lakás kiváló közlekedéssel! Eladásra kínálunk egy remek adottságokkal rendelkező 32 m2-e...
35 000 000 HUF
1 093 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (22749334)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc egyik közkedvelt városrészében, Észak-Kiliánban kínálunk eladásra egy 38 m²-es, erkélyes téglalakást, amely ideális vál...
19 400 000 HUF
510 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (42977447)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy remek lehetőséget Miskolcon, egy 38 m²-es téglaépítésű téglalakás formájában. Az ingatlan 1980-ban épült,...
22 600 000 HUF
594 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42777479)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerületében, a Dankó utcában, rendezett társasház 2. emeletén eladó egy 27 nm-es, frissen felújított, 1 szobás l...
43 900 000 HUF
1 625 925 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Győri panel lakás hirdetés (93649566)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Ha egy kényelmes lakást keresel jó környéken, ahol minden könnyen elérhető, akkor érdemes megnézned ezt a Győr-Szabadhegyen, a ...
51 700 000 HUF
1 034 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi tégla lakás hirdetés (57996775)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Amit az ingatlanról tudni kell: - 1. emeleti, egész nap szép világos, kényelmes, délnyugati fekvésű - 55 nm-es, erkélyes - 2...
24 800 000 HUF
450 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (34675659)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 106 m²-es, sokoldalúan hasznosítható ingatlan a VII. kerületben Budapest frekventált részén, a Gozsdu-udvar közvetlen sz...
74 900 000 HUF
749 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (88994831)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a Váci utcában – 42 m²-es ritkaság Budapest legizgalmasabb részén! Ha valaha is álmodoztál arról, hogy a belváros...
76 000 000 HUF
1 809 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (59533992)
26 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 252 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
VI. kerület, Király utca – Teljes körűen felújított, utcai bejáratos szuterén ingatlan eladó Budapest belvárosának szívében, a...
159 000 000 HUF
630 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (65739466)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Budapest belvárosának egyik legkeresettebb részén, az v. kerületi Kossuth Lajos utcában eladó egy 66 m²-es, felújított lakás, a...
140 000 000 HUF
2 121 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54327856)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerület Corvin sétánynál új építésű lakás eladó -- bérlővel vagy bérlő nélkül! Az ingatlan 5. emeleten helyezk...
74 900 000 HUF
2 202 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43444288)
26 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapesten a 7. kerületben -Király utcához közel - 35 nm alapterületű lakás eladó! A lakás frissen festett - fél emeleti, egy szobás, konyha, kamra, és egy előszoba. Érdeklődés esetén hívjon bizalommal!
56 500 000 HUF
1 614 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37663239)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Belső Erzsébetvárosi tágas, 2 szobás, csendes mellékutcára néző, felújított lakás eladó Dohány u. - Nagy Diófa u. Magasságában...
109 000 000 HUF
1 282 352 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (49247253)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó egy felújított, 74 m²-es lakás a Király utcában, a körúttól mindössze egy utcányira! ! ! A lakás ablakaiból közvetlen k...
128 000 000 HUF
1 729 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39495714)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó luxus lakás az Andrássy úton! Eladó 146 nm-es, 3 szobás, 3 m-es belmagassággal rendelkező felújított lakás. a a házban ...
329 900 000 HUF
2 259 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (77292414)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Most egy igazán különleges lehetőség vár rád Hajdúszoboszlón, a fürdőváros szívében. Képzeld el, hogy a mindennapjaidat egy mo...
49 900 000 HUF
1 160 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (35893879)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
49 900 000 HUF
1 160 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (37847484)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Projekt bemutatása A PROJEKTRŐL A XI. kerületi Hauszmann Alajos utcában, az Újbuda Gardenben 366 változatos alaprajzú lakást t...
65 500 000 HUF
2 046 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal