Eladó kis lakás (5101 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 101 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (84345361)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csili Művelődési Központ mellett Erzsébet központjából, 43 nm-eserkélyes lakás, 5nm-es pincei tárolóval, otthonos, de nagyobb...
48 500 000 HUF
1 127 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (57944144)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak az OTP ingatlanpont KÍNÁLATÁBAN! Kispest központi részén, a Kispesti Piac és a Lidl szomszédságában megvételre kínálok e...
34 900 000 HUF
1 057 575 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (84679333)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIV. kerületének kedvelt, zöldövezeti részén, Herminamezőn kínálunk megvételre egy 32 m2-es, egyszobás, komfortos laká...
44 900 000 HUF
1 403 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (32348399)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó metrómegállóhoz közeli lakás, zárt TÁRSASHÁZBAN! Budapest x. kerületében, az Üllői úthoz közel ajánlok a figyelmébe egy...
49 800 000 HUF
1 509 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (33447753)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szántódi tégla lakás hirdetés (48373324)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szántódon vízközeli apartman eladó: - Vizparttól 150 méterre - Központ és kompkikötő közötti részén található - nyolc lakásos h...
44 990 000 HUF
1 551 379 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57543868)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, napfényes félszuterén lakás eladó Budapest XVIII. kerületében Csendes, nyugodt környezetben, mégis kiváló közleked...
32 000 000 HUF
864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (32534319)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Árcsökkenés BUDÁN! ! ! ! Budapest XII. kerület, Kiss János altábornagy utca 27nm-es, 2. emeleti, teljeskörűen felújított lakás ...
49 000 000 HUF
1 814 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (42132945)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás Zuglóban kiváló befektetés! Budapest XIV. kerületében, Zuglóban eladó egy 1. emeleti, 34 nm-es, 1 szobás lakás. Az ...
50 500 000 HUF
1 485 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93483833)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, napfényes félszuterén lakás Budapest XVIII. kerületébenCsendes, nyugodt környezetben, mégis kiváló közlekedés...
32 000 000 HUF
864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (74259287)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start programnak megfelelő az INGATLAN! Egy emeletes társasház földszinti ingatlana kivételes belépő az ingatlanpiacra. ...
33 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (83977892)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Király utcában 54 nm es 1 szoba + hall, 2. emeleti lakás eladó. Az utcai nézetű nappali világos, dél-keleti fekvésű. a lakásban...
75 000 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szántódi tégla lakás hirdetés (47571458)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szántódon vízközeli apartman eladó:- Vizparttól 150 méterre- Központ és kompkikötő közötti részén található- nyolc lakásos házb...
44 990 000 HUF
1 551 379 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46765727)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljesen felújított, olcsó, világos garzon a közszolgálati egyetemnél eladó! Eladó egy Otthon Start Programra alkalmas, 8. ke...
43 200 000 HUF
1 270 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (29734758)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos garzon Zugló szívében. Kiváló közlekedés, ideális befektetés! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Budapest XIV....
52 900 000 HUF
1 392 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (73528733)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó modern lakás zárt lakóparkban Szigetszentmiklós központi részén Világos, jól alakítható, azonnal költözhető lakás eladó ...
48 900 000 HUF
1 481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (28945492)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
26