Eladó kis lakás (5101 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 101 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (33795937)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű lakás Debrecen szívében? Prémium minőség, kiváló LOKÁCIÓ! Debrecen belvárosában kínálunk megvételre egy modern, el...
68 983 750 HUF
1 567 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (89174441)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Pécsen, a város keleti részén (Pécsbányán) egy jó állapotú, praktikus elosztású, 33 nm-es cseréptetős tégla lakás, amely ...
11 200 000 HUF
339 393 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (24374191)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest központi részén, a Munkásotthon utcában 2. emeleti, 37 nm-es lakás eladóAz elhelyezkedése miatt az ingatlan tökéletes vá...
55 550 000 HUF
1 501 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (22733573)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frissen felújított lakás eladó Újpest kertvárosban, saját garázzsal*****Az ingatlan 49 négyzetméter, jelenleg 1 szobás, de átal...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (42247439)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó 1 szobás + hallos lakás - kiváló Alap befektetésnek vagy saját CÉLRA! Az ingatlan egy csendes társasház magasföld...
49 900 000 HUF
1 061 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (73422185)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 53 nm-es lakás Budapest XI. kerületében, a Lágymányosi utcában! A téglaépítésű, liftes társasház 1. emeletén található,...
85 000 000 HUF
1 603 773 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (57285268)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Garzon, kis lakásszámú rendezett udvarban, kertvárosi környezetben! Kiváló lehetőség Újpest kertvárosában, csendes nyugodt körn...
38 000 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39873774)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frangepán utcában befektetésre tökéletes lakás a XIII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó a XIII. kerület szívében, a közkedvelt Frangepán...
55 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (34837759)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás 11. kerületKivételes lehetőség befektetőknek és fejlesztőknek! Eladásra kínálok Budán a 11. kerület egyik közkedvel...
74 000 000 HUF
698 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai tégla lakás hirdetés (24556374)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tetőtéri lgarzon lakás KistarcsaEladásra kínálok egy napfényes garzon lakást Kistarcsa kertvárosias, csendes részén - egy...
42 500 000 HUF
1 328 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (47771477)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó hangulatos mini garzon Zugló kertvárosi részén tökéletes első lakásnak vagy befektetésnek! Zugló egyik legkedveltebb, ker...
29 900 000 HUF
1 868 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (72495299)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Figyelem kivételes lehetőség! Eladásra kínálok - Eger, Almagyar város részén, közel az egri várhoz- csendes környezetben, örök ...
39 000 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43734337)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiadásra tervezveKifejezetten befektetőknek a XIII. kerületben, haszonélvezettel terhelten! a tulajdonjog eladó holtig tartó ha...
27 000 000 HUF
1 421 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (85747857)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerületi lakás eladó! 37 M²-es, erkélyes panel lakás! Eladásra kínálok egy 37 m²-es, remek elrendezésű panel lakást a III....
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (58724343)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Káposztásmegyeren! Káposztásmegyer egyik legkedveltebb részén, a Kordován téren kínálunk megvételre egy 36 n...
53 000 000 HUF
1 472 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (84243593)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó rendezett társasházi második emeleti erkélyes lakás a belváros szívében VI. kerület, Nyugati pályaudvar közelébenKiváló l...
36 900 000 HUF
2 170 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (97948587)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tökéletes egyetemi lakás, kiváló befektetés! Okos befektetést keres, vagy kényelmes otthont az egyetem közelében? Az Ibolya u...
39 900 000 HUF
1 477 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33481793)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka lehetőség Újpesten: 39 nm-es lakás + 7, 5 nm-es saját tároló! Otthon Start Programra alkalmasEladásra kínálunk egy teherm...
54 500 000 HUF
1 397 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (67993438)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Sátoraljaújhely abszolút belvárosában, az egyik legkedveltebb helyen a sétálóutcából nyíló kapualjban egy 36 nm-es, telje...
19 900 000 HUF
552 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (85753563)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 10 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó újszerű, berendezett mini-garzon a nyugatinál! (1/1 Tulajdon) Budapest 6. kerületében, a Nyugatihoz közel kínálok eladásr...
36 900 000 HUF
3 690 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal