Eladó kis lakás (5101 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 101 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (62246933)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 44 nm-es, társas...
29 500 000 HUF
670 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (14399238)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Csili Művelődési Központ mellett Erzsébet központjából, 43 nm-es erkélyes lakás, 5nm-es pincei tárolóval, otthonos, de nagyob...
48 500 000 HUF
1 127 906 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93149434)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis lakás, saját kerttel nyugodt környezetben, a XVIII. kerületbenBudapest XVIII. kerületében, Újpéteritelepen, az Ady Endre Ál...
33 900 000 HUF
1 168 965 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (74931235)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű lakás Debrecen szívében prémium minőség, kiváló LOKÁCIÓ! Debrecen belvárosában kínálunk megvételre egy modern, els...
57 724 500 HUF
1 519 065 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (11753995)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Tökéletes első lakás vagy biztos kiadási alap a Teleki tér szomszédságában! *** Eladó egy 25 nm-es, tiszta, száraz, baráts...
38 500 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (45723333)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Pécsen, a város keleti részén (Pécsbányán) egy jó állapotú, praktikus elosztású, 33 nm-es cseréptetős tégla lakás, amely ...
11 200 000 HUF
339 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Körmendi tégla lakás hirdetés (62997346)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fiatal felnőttek figyelem! Önnek kínáljuk ezt a kivételes lehetőséget Vas vármegyében, Körmend szívében, ahol a modern életstí...
19 900 000 HUF
442 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (36557946)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes belvárosi LAKÁS A kálvin tér és a fővám tér között, a Vámház körút 9. Szám alatt kínálok megvételre egy 43 m²-es, telj...
69 900 000 HUF
1 625 581 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb lakás hirdetés (94364543)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos, erkélyes garzon TETŐTERASSZAL A XI. kerület kedvelt, belbudai részén, a Zenta utcában kínálok megvételre egy déli fek...
64 500 000 HUF
2 580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb lakás hirdetés (48336333)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
DunaFok Szabadidőpark remek lehetőséget biztosítanak sportolásra, sétára és kikapcsolódásra, miközben a környék infrastruktúráj...
46 500 000 HUF
1 409 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi egyéb lakás hirdetés (22552174)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Időtlen belvárosi ELEGANCIA A Ferenciek terén, a patinás Királyi bérpalotában kínálom megvételre ezt a teljeskörűen felújított...
89 000 000 HUF
2 170 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (29383871)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított budai GARZON Buda elegáns negyedében, a II. kerületi Újlak városrész egy nagyon csendes kis mellékutcájában kínálom...
69 950 000 HUF
1 998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (22724248)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított garzon a corvin NEGYEDNÉL Eladásra kínálom ezt a világos, igényesen felújított, 23 m²-es garzonlakást 6 m²-es galér...
45 490 000 HUF
1 977 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi egyéb lakás hirdetés (94936487)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi lakás a múzeum KÖRÚTONBudapest szívében, a presztízs értékű v. kerületben kínálom megvételre ezt az 55 m2 alapterület...
94 900 000 HUF
1 725 454 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (54225883)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában egy 16 lakásos újépítésű projekt építése vette kezdetét. Különösen jó lokációval, remek elosztású lakáso...
62 387 500 HUF
1 559 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (96649853)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
V. kerület belvárosában, a Ferenciek teréhez, Váci utcához közel – Bauhaus házban, földszinti, utcai barátságos 25nm-es szobás ...
54 900 000 HUF
2 196 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (23344776)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tatabánya Újváros, egyik csendes nyugodt részében lévő 4 emeletes téglaépületében eladó, egy 3. emeleti, nagy erkélyes, 1 szobá...
36 900 000 HUF
878 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri tégla lakás hirdetés (77737712)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Mezőtúr főterén elhelyezkedő, 35 nm társasházi lakás eladó! A lakás kiváló állapotú, kellemes hangulatot áraszt kellemes szín...
19 900 000 HUF
568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (38723731)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felsővároson 1. emeleti kis lakás eladó Öt lakásos lakóközösségben első emeleti 40 nm-es felújított lakás várja új tulajdonosá...
35 700 000 HUF
892 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (39734948)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest i. kerületében, a Budai Vár lábánál eladó egy 47 m2-es, fekvő galériákkal rendelkező, jó állapotú, hangulatos, 1 szobá...
82 500 000 HUF
1 755 319 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal