Eladó kis lakás (5101 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 101 db
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (34447674)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű tégla lakások nyíregyházán – átadás 2027. DECEMBERNyíregyháza egyik legdinamikusabban fejlődő városrészében, modern,...
57 999 000 HUF
1 017 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (33154392)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
36 999 000 HUF
999 972 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (22753895)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy különleges téglaépítésű, tetőtéri lakás Nyíregyháza belvárosában mindössze 6 lakásos társasházban, amely kiváló lehet...
36 550 000 HUF
987 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (33263884)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy különleges téglaépítésű lakás Nyíregyháza belvárosában mindössze 6 lakásos társasházban, amely kiváló lehetőséget kín...
40 990 000 HUF
953 255 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (64513356)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza legújabb társasháza – a te helyed is itt van! Költözz be 2026 decemberében – a döntés most a tiéd! Teljesen kész ál...
37 700 000 HUF
1 108 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (37227646)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy szobás kertkapcsolatos lakás ÚJHEGYEN Eladó 46nm-es, kertkapcsolatos, szigetelt társasházi lakás Budapest x. kerületében, ...
49 900 000 HUF
1 084 782 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai egyéb lakás hirdetés (32991495)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Baján, a városközponthoz közel eladó egy 44 m²-es földszinti lakás (házrész), amely ideális választás lehet azoknak, akik saját...
16 000 000 HUF
363 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (96793425)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Design és energiahatékonyság egyben Angyalföldön! Ritka lehetőségként kínálunk eladásra a főváros egyik legnépszerűbb, gyorsan ...
64 900 000 HUF
1 854 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (25473437)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka lehetőség a XI. kerületben erkély, zöld panoráma, hatalmas potenciál! Budapest XI. kerületének közkedvelt részén, az Ando...
59 900 000 HUF
1 618 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33274948)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Corvin sétány végénél, a Szigony utcában eladó lett egy 38 m2-es magasföldszinti lakás tárolóval Jó elosztásának köszönhetően ...
149 000 EUR
1 418 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (29296854)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. kerületében Erzsébetvárosban - a belváros szívében - a színházak közelében (Magyar Színház, Madách Színház, Opera...
60 000 000 HUF
1 621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43332436)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Andrássy út, gyönyörű, 1885-ben épült épületében kínálok eladásra egy földszinti, 37 nm alapterületű, teljes egészében galériáz...
69 000 000 HUF
1 864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94879823)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó stílusos galériás mini lakás a Király utcában kis méret, nagy lehetőség! Budapest szívében, a Király utca egyik legszeb...
55 000 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (72434441)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi barátságos garzon eladó! Ligetváros egyik legkedveltebb utcájában, a Bajza utcában kínálok megvételre egy világos b...
64 900 000 HUF
1 802 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39676369)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Galériás, költözhető lakás a New York Kávéház közelében világos, jól kihasználható tér 35 m²-en Eladó egy 35 m²-es, galériás, ...
61 000 000 HUF
1 742 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (89379786)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szép házban felújított lakás a VII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó egy 58nm-es, 2 lakásra osztott ingatlan kisebbik (25nm-es) lakása...
51 900 000 HUF
2 076 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (51457533)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka lehetőség a XI. kerületben erkély, zöld panoráma, hatalmas potenciál! Budapest XI. kerületének közkedvelt részén, az An...
59 900 000 HUF
1 618 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94129552)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy 39 m²-es, déli fekvésű, világos lakást egy rendezett, lifttel ellátott társasház 3. emeletén, az Árpád hí...
78 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79833937)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ne hagyja ki! Budapest 8. kerületében a Népszínház utca elején, kiváló közlekedés mellett, eladó egy földszinti 29nm, alapterü...
45 000 000 HUF
1 551 724 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (65592579)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét belvárosában jó minőségű társasház földszintjén, akadálymentesített, 41 nm-es lakás, teremgarázzsal, saját tárolóval ...
65 000 000 HUF
1 585 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal