Rendezés:

Összes találat: 0 db
Úrin további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Úrin
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (86345339)
22 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 293 m2
Szobaszám: 2
Eladó hangulatos kis ház Tápiószecsőn, azonnal költözhető! Tápiószecső kedvelt, csendes részén, a Vesta Hotel közelében eladó...
25 900 000 HUF
835 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (59657784)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: 2
Kókán eladó jó állapotú családi ház nagy telekkel Eladásra kínálunk egy 52 m²-es, szigetelt könnyűszerkezetes faházat, 1183 m²...
37 700 000 HUF
725 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (75374768)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: 2
Kókán eladó egy jó állapotú családi ház nagy telekkel! Eladásra kínálunk egy 52 nm-es szigetelt könnyűszerkezetes faházat. A...
41 900 000 HUF
805 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (75473825)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 572 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi házak Monoron – Kiváló lehetőség saroktelken! Monoron, egy csendes utcában, 572 m2 saroktelken kínálunk eladásr...
49 900 000 HUF
542 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (78265577)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 3237 m2
Szobaszám: 6
Két generáció de akár három generáció részére is alkalmas családi HÁZ! Tápiószecsőn kínálok megvételre egy bruttó 258, 46 m2-...
59 900 000 HUF
450 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (73731256)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 814 m2
Szobaszám: 4
Kétgenerációs lehetőség vagy telephely Monoron – Extrákkal felszerelt családi birtok eladó! Szeretne egy olyan otthont, ahol ...
89 000 000 HUF
706 349 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (49697374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Monor - 1. emeleti lakás600 nm-es udvarral! 3 SZOBAFELÚJÍTOTTMonoron a városközpont közelében, átmenő forgalomtól mentes, aszfa...
89 900 000 HUF
856 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (83657443)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 3557 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy zártkerti besorolású, szőlő művelési ágba tartozó. a telekre két könnyűszerkezetes ház lett építve, amely a vidéki ny...
8 500 000 HUF
212 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi egyéb ház hirdetés (37442156)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 2060 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pilis város zártkerti részén életvitleszerűen lakott utcában értékesítésre kínálok egy padlástérbeépítéses 58 nm tégla építésű ...
9 900 000 HUF
170 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi egyéb ház hirdetés (26379678)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Pilis város zártkerti részében könnyűszerkezetes ház vált eladóvá. Lakhatásra, de akár weekend háznak is kellemes teret nyújt a...
14 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pándi családi ház hirdetés (84334314)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 818 m2
Szobaszám: 3
Pánd belterületén a központtól néhány perces sétányira eladó amerikai konyhás nappali + 2 fél szobás, könnyűszerkezetes családi...
17 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pándi családi ház hirdetés (12337433)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 818 m2
Szobaszám: + 2 fél
17 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (34468444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 247 m2
Szobaszám: 2
Tóalmáson felújított könnyűszerkezetes nyaraló eladó! Eladásra kínálok egy 23, 5 m²-es könnyűszerkezetes nyaralót, amelyhez e...
18 900 000 HUF
630 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (44341354)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 2218 m2
Szobaszám: 1
Tóalmáson a Diófa dűlőben eladó egy szépen parkosított zártkerti 38nm-es ház 2218nm-es telekkel. a ház 1985-ben épült beton ala...
21 000 000 HUF
552 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi egyéb ház hirdetés (69321323)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1648 m2
Szobaszám: 3
Pilis város zártkerti részében Vegyes falazatú (vályog, Tégla, és könnyűszerkezet) ház vált eladóvá.  Lakhatásra, de akár week...
23 000 000 HUF
365 079 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (53447477)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1610 m2
Szobaszám: 1
Téliesített, azonnal költözhető ingatlan eladó Tóalmáson kifüggesztés nélkül! Eladó Tóalmás csendes, természetközeli részén e...
24 000 000 HUF
358 208 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (21734937)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 329 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tóalmás központjához és a Fő utcához közel, kisebb forgalmú helyen eladó egy 31 nm alapterületű, 2023-as építésű könnyűszerkeze...
25 500 000 HUF
822 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (93496587)
22 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 293 m2
Szobaszám: 2
25 900 000 HUF
835 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi egyéb ház hirdetés (58475842)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1758 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Pilis város zártkerti részében, Tégla falazatú, beton födémes  ház vált eladóvá.  Lakhatásra, de akár weekend háznak is kelleme...
26 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (33833745)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 3472 m2
Szobaszám: 2
Tóalmás zártkerti részén eladó csendes dűlőben egy 50 nm-es lakóterű könnyűszerkezetes, téliesített ház 20 nm-es plusz tároló é...
28 000 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való könnyűszerkezetes házat Úrin?

Hasznos tudnivalók

Eladó könnyűszerkezetes ház Úrin? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt megtudhatsz minden lényeges infót a könnyűszerkezetes házakról és itt listázódnak a könnyűszerkezetes családi házak, sorházak, ikerházak is. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú könnyűszerkezetes házat keresel, akkor állítsd be a szűrési feltételeket, hogy még pontosabb találati listából válogathass. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Sokkal több könnyűszerkezetes ház között tudsz böngészni, ha a linkre kattintasz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó ingatlan Úri oldalt. Ha nem találtál megfelelő könnyűszerkezetes házat Úrin, akkor nézz körül az eladó ház Úri oldal hirdetései között is, hátha találsz egy remek ajánlatot közöttük.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal