Eladó könnyűszerkezetes házak Vértesbogláron
REGISZTRÁCIÓ

Eladó könnyűszerkezetes házak Vértesbogláron

Rendezés:

Összes találat: 0 db
Vértesbogláron további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Vértesbogláron
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Csákvári családi ház hirdetés (32892596)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 409 m2
Telekterület: 3859 m2
Szobaszám: 9
Ahol az otthon és a bevétel találkozik ritka lehetőség! Családi ház + magánszálláshely. Eladó egy egyedülálló ingatlan, amely e...
178 000 000 HUF
435 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váli családi ház hirdetés (72763239)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1676 m2
Szobaszám: 2
Eladó könnyűszerkezetes ház Válon, hatalmas telekkel – csendes, nyugodt környezetben! Vál egyik csendes, nyugodt részén eladó e...
25 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (37686898)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 830 m2
Szobaszám: 3
Eladó Bicskén a Galagonyás dűlőben 50m2-es könnyűszerkezetes házikó! Az ingatlan murvás úton könnyen megközelíthető. Kertje ápo...
28 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (51933247)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy kivételes lehetőséget azok számára, akik a természet közelségére és a modern kényelemre vágynak egy könny...
69 000 000 HUF
575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csákvári családi ház hirdetés (44449717)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 409 m2
Telekterület: 3859 m2
Szobaszám: 9
178 000 000 HUF
435 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csabdi családi ház hirdetés (47625927)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 15000 m2
Szobaszám: 5
Budapest közelségében, mesebeli családi birtok eladó Csabdi külterületén, erdő szélén! Fejér megyében, a Gerecse lábánál, Bicsk...
250 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (39437847)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 497 m2
Szobaszám: 1
***ÁRCSÖKKENÉS! ***Tatabánya Síkvölgyön, az Öreg Almásban hétvégi ház, gondozott kerttel ELADÓ! A Tatabánya pihenő övezetében ...
14 999 999 HUF
499 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mányi családi ház hirdetés (87448949)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 870 m2
Szobaszám: 3
Eladó félkész családi ház örök panorámával mány, JÁNOS-HEGYCsendes, nyugodt környezetben, Mány kedvelt János-hegy részén kínálu...
28 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (33132173)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Házat építene kevesebb, mint egy tatabányai lakás NÉGYZETMÉTERÁRÁBÓL? -SZERKEZETKÉSZ, félkész, kulcsrakész? Ön dönti EL! -SZE...
42 877 000 HUF
437 520 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (56126244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Vállaljuk könnyűszerkezetes házak építését a tervezéstől a kulcsátadásig. Az Ön tulajdonában levő vagy az általunk közvetített ...
44 000 000 HUF
440 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (34615382)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted