Tulajdonostól (magánszemélytől) eladó ingatlan Debrecen - 44 friss hirdetés
REGISZTRÁCIÓ

Tulajdonostól (magánszemélytől) eladó ingatlan Debrecen

Rendezés:

Összes találat: 44 db
Debrecenben további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Debrecenben
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (53824449)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 4+ 3 fél
Kétgenerációs családi ház eladó Debrecen rendezett, csendes részén, a Liget lakópark szomszédságában. Két külön bejáratú laká...
147 900 000 HUF
1 095 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (94792587)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecenben, az egyetem szomszédságában a Nagyerdőn a Poroszlay úton 68 nm-es tégla építésű, felújított, földszinti 3 szobás la...
75 000 000 HUF
1 102 941 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni lakóövezeti telek hirdetés (45432742)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 721 m2
Szobaszám: n/a
Alsójózsán 720 nm-es építési telek eladó barátságos, csendes, kertvárosias környezetben, a természet közvetlen közelében. Az kö...
32 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (97796478)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Debrecen-Tócóskerti, István úti, 40m2-es, parkra néző, Tesco-hoz közeli lakás eladó. Csendes, a szomszéd által felszerelt kamer...
45 000 000 HUF
1 125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34328399)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás, Debrecen Nagyerdőalja Tulajdonostól eladó, tégla építésű társasházi lakás. Debrecen Nagyerdőalja Laktanya utcán ...
83 000 000 HUF
1 169 014 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (57439263)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagyerdőn, a Géresi utcában eladó, 3 emeletes, zártudvaros, téglaépítésű társasház 1 emeletén, 74nm-es, 3 szobás, nagy loggiás,...
83 490 000 HUF
1 128 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (99664324)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ingatlanközvetítők, kérem, ne keressenek! English description below. 5 Perc sétára a debreceni egyetem kassai kampuszától és ...
71 000 000 HUF
1 183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (32847213)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy 68nm-s családi ház! 300Nm telken Debrecen Diószegi út (28/a)! Belváros közelében! Nagyon jó lokáció Boltok 400m bel...
56 700 000 HUF
810 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (47439725)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2sz. Lakás Debrecenben 62500000 Ft
62 500 000 HUF
1 157 407 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (53796945)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó tégla építésű lakás Debrecen Nagyerdőalja Tulajdonostól eladó, tégla építésű lakás. Debrecen Nagyerdőalja Laktanya utcá...
83 000 000 HUF
1 169 014 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (37973345)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó belvárosi házrész garázzsal, terasszal + szaunával – ritka lehetőség! Ingatlanosok segítségét nem kérem, köszönöm. El...
73 000 000 HUF
986 486 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (52363433)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen egyik legkeresettebb, zöldövezeti részén, az Újkert városrészben, a Jerikó utcában eladóvá vált egy jó állapotú, teher...
66 900 000 HUF
983 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (44397993)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó igényesen felújított 55 m²-ES lakás debrecen-vénkertben – teljes beraendezésvel, azonnal költözhető! 🏡 Rövid összefogla...
66 800 000 HUF
1 214 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (45733635)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egyedi gázfűtéses 44 nm-es 1+1 szobás lakás eladó Debrecen Nagyerdő! Leírás: Kiváló alkalom egyedülállóknak, pároknak vagy be...
46 500 000 HUF
1 056 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (81355767)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Borbíró téren található (Újkert) panellakás eladó: tágas, világos, frissen festett, konyharész felújított. Két nagy s...
61 900 000 HUF
998 387 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (21347587)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Tócóskert: 54 m2, 2 szoba, erkély – azonnal megtekinthető! Lényegi tulajdonságok egy mondatban** Kényelmes elrendez...
55 200 000 HUF
1 022 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (37845823)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Debrecenben egy Mikepércsi úti téglából épült zárt udvaros társasház nagyon jó állapotban lévő tetőtéri lakása. A lakás...
68 500 000 HUF
978 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (85544993)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy másfélszobás, alacsony rezsijű, azonnal költözhető lakás! Világos, jó elosztású ingatlan külön bejáratú szobákkal és tágas étkezős konyhával, rendezett, tiszta és csendes társasházban. Ingatlanközvetítők kérem ne keressenek!
53 000 000 HUF
1 152 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (39473954)